Kiedy jest finał Euro 2024? Kto zagra i o której godzinie ostatni mecz na mistrzostwach?

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Kiedy jest finał Euro 2024? Kto zagra i o której godzinie ostatni mecz na mistrzostwach?

NAJWAŻNIEJSZY MECZ TURNIEJU

Kiedy jest finał Euro 2024? Kto zagra i o której godzinie ostatni mecz na mistrzostwach?

2024-06-26 15:05

Miesiąc piłkarskich uniesień, walki o punkty, a później rywalizacja o awans w fazie pucharowej. Przeżyliśmy ogromne, piłkarskie uniesienia za sprawą meczów reprezentacji Polski, a także innych drużyn. Furorę w fazie grupowej zrobiła Austria, która wygrała swoją grupę. Dobrze spisywali się również gospodarze, którzy już w pierwszym spotkaniu strzelili pięć bramek. Kto awansował do finału? Kiedy odbędzie się ostateczna rozgrywka o puchar i tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu? Poznajcie garść szczegółów.

Spis treści

  1. Kiedy jest finał Euro 2024? O której godzinie?
  2. Euro 2024 - kto zagra?

Kiedy jest finał Euro 2024? Kto zagra w finale Euro 2024? O której godzinie oglądać finał Euro 2024 na żywo? Ostatni mecz na mistrzostwach Europy po prostu trzeba oglądać, jeśli śledziliście wszystkie starcia w fazie grupowej i pucharowej. Finał Euro 2024 z trybun Stadionu Olimpijskiego w Berlinie zobaczy komplet publiczności, a wejściówki wyprzedzały się w momencie uruchomienia sprzedaży jeszcze przed turniejem. W całej historii mistrzostw Europy najczęściej puchar podnosili piłkarze reprezentacji Niemiec i Hiszpanii. Obie drużyny mają po trzy zwycięstwa, z tym, że Niemcy mają więcej miejsc drugich oraz trzecich. 

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 - siatkówka mężczyzn: z kim i kiedy gra Polska? [GRUPY]

Polacy wrócili z nieudanego Euro 2024. Kibice gorąco przywitali ich na lotnisku

Kiedy jest finał Euro 2024? O której godzinie?

Finał Euro 2024 zapowiada się ekscytująco z wielu powodów. Chodzi oczywiście o mecz, który wyłoni najlepszą drużynę Starego Kontynentu, ale też ceremonię zakończenia, która będzie huczna. Imprezę zorganizowaną w Niemczech zakończy występ Meduzy, OneRepublic i Leony. Artyści wykonają hymn mistrzostw Europy, piosenkę pt. Fire. Początek około godziny 20:30, a sam pojedynek rozpocznie się o 21:00.

Euro 2024 - kto zagra?

Kto zagra w finale Euro 2024? O mistrzostwo i tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu powalczyć mogą zespoły, które nie były nawet w gronie faworytów. Drabinka Euro 2024 ułożyła się w bardzo ciekawy sposób, że do ćwierćfinału dotrzeć może ktoś z ekipy: Rumunia, Słowenia, Turcja i Austria. Najbardziej prawdopodobny jest finał Francja lub Niemcy kontra Włochy lub Anglia lub Holandia.

Listen on Spreaker. Źródło: Kiedy jest finał Euro 2024? Kto zagra i o której godzinie ostatni mecz na mistrzostwach?