Magda Linette: mecz dzisiaj NA ŻYWO za darmo. Gdzie oglądać półfinał Linette live stream?

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Magda Linette: mecz dzisiaj NA ŻYWO za darmo. Gdzie oglądać półfinał Linette live stream?

Mecz Linette dzisiaj NA ŻYWO za darmo. Linette Sabalenka live stream - gdzie oglądać?

2023-01-26 10:15

Mecz Linette online i w TV na żywo - gdzie oglądać? Kibice z radością przyjęli wiadomość, że Polka awansowała do ćwierćfinału Australian Open 2023. Gdy wygrała i znalazła się w gronie czterech najlepszych tenisistek świata, to ich radość była jeszcze większa. Mecz Linette na żywo 26.01.2023 odbędzie się w ramach półfinału i to szczególny moment dla fanów tenisa, ale przede wszystkim dla samej zawodniczki.

Spis treści

  1. Magda Linette: mecz dzisiaj NA ŻYWO za darmo
  2. Magda Linette - gdzie oglądać półfinał stream?

Magda Linette: mecz dzisiaj na żywo za darmo chcieliby obejrzeć kibice, którzy są zachwyceni postawą polskiej tenisistki. Ta bez większych problemów, ze stoickim spokojem przebrnęła przez początkowe rundy, docierając do ćwierćfinału i aktualnie półfinału. To właśnie pojedynek z Pliskovą pokazał, że 30-letnia zawodniczka z Poznania kontroluje emocje i umie utrzymać cierpliwość nawet wtedy, gdy punkami przegrywa. Potrafi się podnieść i wrócić do rywalizacji, by ostatecznie ją wygrać! 87 minut, co jest bardzo dobrym czasem, zajęło Linette pokonanie i wyeliminowanie Karoliny Pliskovej, czyli 31. zawodniczki świata. Wcześniej Polka pokonała tenisistki rozstawione z numerami cztery, 16. i 19.

Magda Linette: mecz dzisiaj NA ŻYWO za darmo

Mecz Linette live za darmo to marzenie kibiców, którzy chcą wspierać polską tenisistkę w jej drodze do finału. Oficjalnym właścicielem praw do transmisji jest Warner Bros. Discovery, który posiada w swoich strukturach stację TVN i Eurosport. Właśnie tam transmitowane są mecze Australian Open 2023 na żywo. Być może polski właściciel stacji TVN zdecyduje się pokazać finał AO 2023 online i w TV za darmo, gdy Magda Linette wygra z Aryną Sabalenką. Póki co nie ma takich planów, a co za tym idzie darmowa transmisja nie zostanie udostępniona. Na bezpłatną i co najważniejsze legalną opcję oglądania nie ma co liczyć. Nielegalny stream Linette Sabalenka będzie sukcesywnie blokowany, a osobom, które udostępniają obraz innym użytkownikom za pośrednictwem zewnętrznych stron internetowych grozi odpowiedzialność karna. Mecz Linette Sabalenka na żywo rozpocznie się o 10:30.

Karta walka Fame MMA 17. Kto walczy na Fame MMA 3.02.2023? [WALKI]

Pierwsza Zmiana Komentuje: Alan Kwieciński ma brata bliźniaka?

Magda Linette - gdzie oglądać półfinał stream?

Gdzie oglądać mecz Linette live online 2023? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o mecz Linette w TV? Pojedynek 26 stycznia obejrzycie wyłącznie na antenach Eurosport 1 i Eurosport 2. Jeśli wolicie opcję streamu w internecie to jedyną opcją jest ten znajdujący się na platformie Player. Możecie wykupić pakiet sportowy, którego koszt wynosi 20 złotych na 30 dni. W każdej chwili można zrezygnować z dalszej płatności. Co dostajecie za 20 złotych? Dostęp na 30 dni, a oprócz tego:

  • Dodatkowe, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń sportowych bez reklam* (dostępne podczas transmisji na żywo)
  • Pełny dostęp do kanałów EUROSPORT 1HD i EUROSPORT 2HD
  • Produkcje dokumentalne i publicystyczne z biblioteki VOD EUROSPORT Extra
Sonda
Magda Linette - czy wygra Australian Open 2023?
Listen on Spreaker.