Nietypowa pobudka kibica na Euro 2024. Zasnął na meczu, obudził się na pustym stadionie!

i

Autor: Martin Meissner/Associated Press/East News / screen z filmu na TikToku: awaydaylads5 Nietypowa pobudka kibica na Euro 2024. Zasnął na meczu, obudził się na pustym stadionie!

ROZŚMIESZAJĄCA REAKCJA

Nietypowa pobudka kibica na Euro 2024. Zasnął na meczu, obudził się na pustym stadionie!

2024-06-18 9:41

Pomysłowość i kreatywność angielskich kibiców nie ma granic. Momentami nawet brak niektórym czystej przyzwoitości. Najlepiej było to widać na ulicach niemieckich miast przed meczem reprezentacji Anglii na Euro 2024. Piłkarze Garetha Southgate'a skromnie wygrali z Serbią 1:0. Mecz był najwyraźniej tak nudny, że jeden z angielskich kibiców zasnął, w czasie jego trwania i obudził się dopiero nad ranem. Stadion był całkowicie pusty!

Spis treści

  1. Nietypowa pobudka kibica na Euro 2024 - wideo

Roztrzęsiony z zimna, zapłakany i zszokowany - tak wyglądał kibic Anglii, który twierdził, że obudził się na niemieckim stadionie w Gelsenkirchen kilka godzin po zakończeniu meczu Anglii z Serbią. Otworzył oczy i doznał szoku, że jest zupełnie sam na obiekcie, który jest w stanie pomieścić 62 tysiące kibiców. Po sieci krąży filmik, na którym wyraźnie zmęczony mężczyzna pokazuje siebie i mówi: Właśnie się obudziłem, jest czwarta rano. Po chwili przesuwa kamerę dookoła, aby pokazać, że na stadionie Schalke nie widać żywej duszy. Samo starcie było nerwowe, szarpane i Anglicy do samego końca nie byli pewni zdobycia trzech punktów. Ostatecznie "Trzy Lwy" wygrały, dzięki czemu tabela Euro 2024 dla nich wygląda korzystnie. Jednak faktycznie piłka grana przez piłkarzy Southgate'a nie spodobała się dziennikarzom. Media po meczu krytykowały sposób rozgrywania piłki, a także brak skuteczności. Do tego dopisać trzeba wolne rozgrywanie, co jak widać znudziło kibiców!

Kiedy mecz Polska - Austria Euro 2024? O której godzinie Polska Austria na żywo?

Euro Niemcy 2024 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele Euro 2024?

Robert Lewandowski powrócił do treningów. Tak wyglądał trening po przegranym meczu z Holandią

Nietypowa pobudka kibica na Euro 2024 - wideo

Śpiący kibic nie został zauważony przez ochronę stadionu i nikt go nie wyprosił. To o tyle dziwne, że każdy z porządkowych stewardów musi przejść po meczu przez każdy sektor i rząd, by posprzątać. Internauci mają ubaw z fana reprezentacji Anglii pisząc w komentarzach: "To się dzieje, gdy ogląda się senną piłkę Southgate'a!"; "Tylko jedno piwo za dużo"; "I to jest prawdziwa przygoda!"; "To przejdzie do historii jako jeden z kultowych filmów EURO 2024". Inni żartowali, że niczego ważnego nie przegapił, bo mecz do końca był nudny.

Grupa D EURO 2024 - Polska: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Sytuacja Polski i miejsce w grupie D

Następny mecz Anglii odbędzie się 20 czerwca. Rywalem piłkarzy prowadzonych przez Garetha Southgate'a będą Duńczycy, którzy w pierwszym starciu zremisowali ze Słowenią. Pojedynek odbędzie się na stadionie Commerzbank-Arena we Frankfurcie nad Menem. Ciekawe, jaka tym razem przygoda czeka tego kibica!

Listen on Spreaker. Źródło: Nietypowa pobudka kibica na Euro 2024. Zasnął na meczu, obudził się na pustym stadionie!