Wielki QUIZ o piłce nożnej. Na pewno nie dasz rady zdobyć 20 punktów!

i

Autor: Christophe Ena/Associated Press/ // PIOTR DZIURMAN/REPORTER // TRICOLORS / EAST NEWS Wielki QUIZ o piłce nożnej. Na pewno nie dasz rady zdobyć 20 punktów!

TEST WIEDZY

QUIZ o piłce nożnej. Czy jesteś największym kibicem w Polsce?

2023-08-08 8:09

Wielki quiz o piłce nożnej przygotowaliśmy specjalnie z myślą o osobach, które kochają najbardziej elektryzujące mecze, śledzą każde ruchy transferowe i mają dobrą pamięć do tego, co wydarzyło się w historii. Wcale nie będzie łatwo, bo przed wami dwadzieścia trudnych pytań i jeśli komuś uda się zdobyć komplet poprawnych odpowiedzi może uważać się za prawdziwego króla wiedzy.

Wielki QUIZ o piłce nożnej pozwoli wam sprawdzić stan wiedzy na temat klubów, transferów, wyników, ale także wydarzeń, które mocnym drukiem zapisały się w historii. Kto był selekcjonerem Polski w danym roku? Jakim wynikiem zakończył się mecz Polski, a także kto grał w danym spotkaniu? Z jakiego klubu przyszedł dany zawodnik? Jeśli uważasz się, że o piłce nożnej wiesz dosłownie wszystko, to ten test jest dla ciebie. Choć liczymy na to, że sobie z nim poradzisz, to jednak mamy przeczucie, że nie dasz rady 20 punktów. Natomiast, jeśli to zrobisz, to koniecznie pochwal się wynikiem w komentarzach. Tylko zrób to uczciwie, bez ściągania odpowiedzi z wyszukiwarki! Koniecznie też podeślij quiz o piłce nożnej 2023 swojemu znajomemu. Niech udowodni, że doskonale zna fakty związane z tym sportem!

Arcytrudny QUIZ ze stolic 2023. Polegniesz przy tym geograficznym teście wiedzy!

Wielki QUIZ o piłce nożnej. Na pewno nie dasz rady zdobyć 20 punktów!

Pytanie 1 z 20
Który z klubów miał taki herb w 1977 roku?
Herb
Ulubione piosenki Roberta Lewandowskiego. Oto jego playlista!
Źródło: QUIZ o piłce nożnej. Czy jesteś największym kibicem w Polsce?