Strefa Kibica VOX FM 2022

i

Autor: VOX FM

Strefa Kibica VOX FM: specjalne mundialowe studio na żywo oraz podcast

2022-11-23 14:33

Rozmowy z ekspertami i kibicami, analizy meczowe, matematyczne szanse. Wszystko okraszone niebanalnym poczuciem humoru prowadzącego Kamila Rutkowskiego i żartami samego Ryśka Piwka. Strefa Kibica Live rusza od poniedziałku.

Mundialowe studio VOX FM

Przed nami faza grupowa Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Piłkarski świat szykuje się do rozpoczęcia Mundialu. Kibice Biało-Czerwonych zastanawiają się, czy mamy szansę na wyjście z grupy. Po meczu Polska - Chile trudno jednoznacznie ocenić formę i przygotowanie Naszych do turnieju. Radio VOX FM przygotowało wyjątkowe studio mundialowe Strefa Kibica Live, w którym oprócz analiz przed oraz po spotkaniach będziecie mogli posłuchać wypowiedzi ekspertów oraz kibiców. Przygotowaliśmy również specjalny Katar z Piwkiem, gdzie znajdziecie najlepiej wyselekcjonowane sportowe żarty od Ryśka Piwka. Całość poprowadzi znany z pasma To Jest Dzień prezenter radia VOX FM - Kamil Rutkowski.

Strefa Kibica Live startuje od poniedziałku (21 listopada) i oglądać ją można od poniedziałku do piątku o 14:00 na naszym profilu na Facebooku oraz na YouTube.

CZYTAJ TAKŻE: Strefa kibica VOX FM: jakie mamy szanse na wyjście z grupy?

Listen to "Strefa Kibica" on Spreaker.
Sonda
Czy Polacy mają szansę na zdobycie tytułu Mistrza Świata 2022?

Gościem Kamila Rutkowskiego był Jacek Gmoch, który komentował mecz Polaków oraz niewykorzystanego karnego Roberta Lewandowskiego.

Strefa Kibica - 23.11.2022

Kamil Rutkowski sprawdzał nastroje przed meczem Polska-Meksyk. Jakie są szanse Polaków?

Strefa Kibica - 22.11.2022

Pierwszy odcinek Strefy Kibica Live, w którym zajrzeliśmy do słonecznego Kataru, w którym jest nasz wysłannik Przemysław Ofiara z redakcji sportowej Super Ekspressu. Kamil Rutkowski rozmawiał również z Grzegorzem Rzukowskim z Amnesty International o ciemnej stronie Mundialu w Katarze. Nie zabrakło również Waszego głosu w temacie Mistrzostw Świata oraz Kataru z Piwkiem. Kolejny odcinek Strefa Kibica LIVE już we wtorek o 14:05 na naszym Facebooku oraz YouTubie.

Strefa kibica LIVE w VOX FM - 21.11.2022

QUIZ: Jaki z Ciebie kibic?

Pytanie 1 z 7
Nasi strzelają gola: