Kierowca BMW Ćwiczył "drifty" mając 1,5 promila alkoholu w organizmie

2021-08-23 14:12 Róża Perszon
BMW drift
Autor: materiały prasowe BMW w drifcie, zdj. poglądowe

Zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym usłyszy 21-latek, który mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu „driftował” bmw na ulicach Łeby. Mężczyzna próbował uciec przed policją. Został zatrzymany.

W nocy z piątku na sobotę  (20/21 sierpnia) policjanci patrolujący teren Łeby zauważyli na jednej z ulic bmw, którego kierujący wykonywał niebezpieczne manewry, celowo wprowadzając auto w "kontrolowany poślizg"

"Gdy siedzący za kierownicą mężczyzna dostrzegł radiowóz, zjechał na parking i pieszo próbował uciekać przed policjantami"

- relacjonują mundurowi. 

Mundurowi nie pozwolili mu uciec i po krótkim pościgu zatrzymali go. Okazało się, że to 21-letni mieszkaniec gminy Puck, który miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

21-latek odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności i minimum 3-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Edyta Górniak je burgera z sieciówki i przeklina
Źródło: Kierowca BMW Ćwiczył "drifty" mając 1,5 promila alkoholu w organizmie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany