Polska - Iran RELACJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata Polska - Iran WYNIK LIVE ONLINE piłka ręczna mecz Polska - Iran na żywo w INTERNECIE

i

Autor: Cyfrasport Polska - Iran RELACJA NA ŻYWO. Mistrzostwa świata Polska - Iran WYNIK LIVE ONLINE piłka ręczna mecz Polska - Iran na żywo w INTERNECIE

Rzeczniczka Ergo Areny: „spodziewamy się nawet 10 tys. kibiców”. Mecz piłkarzy ręcznych już w środę

2023-03-03 11:49

Nawet 10 tys. kibiców już w środę będzie dopingować biało-czerwonych! 8 marca w Ergo Arenie reprezentacja Polski mężczyzn w piłce ręcznej rozegra mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy 2024. Spotkanie z Francuzami cieszy się ogromnym zainteresowaniem. - Uruchomiliśmy dodatkową pulę biletów - mówi Aleksandra Samborska, rzeczniczka Ergo Areny.

- Do sprzedaży udało się wstawić jeszcze dodatkowe miejsca na czwartej kondygnacji, która na co dzień nie jest dostępna dla kibiców. To strefa VIP. Mamy jednak tutaj bilety, które jak widzę w systemie też szybko znikają. Zachęcamy się do odwiedzenia naszej strony, tam znajdziecie przekierowanie do zakupu biletów - mówi Samborska.

Mecz z Francuzami rozpocznie się o godzinie 18:00. Warto jednak pojawić się na trybunach nieco wcześniej.

- Przed meczem kwalifikacyjnym, piłkarze ręczni i kibice podziękują za występy w biało-czerwonych barwach Marcinowi Lijewskiemu, który grał w reprezentacji Polski aż szesnaście lat. Pojawi się też Karol Bielecki i trio: Jurasik, Tkaczyk, Jaszka. Ci panowie będą obecni, zobaczymy ich przed samym meczem. I będzie to taka sentymentalna podróż do przeszłości - dodaje rzeczniczka Ergo Areny.

W eliminacjach do Mistrzostw Europy reprezentacja Polski jest w grupie z Francją, Włochami i Łotwą. Do tej pory biało-czerwoni mają komplet zwycięstw. 

Źródło: Rzeczniczka Ergo Areny: „spodziewamy się nawet 10 tys. kibiców”. Mecz piłkarzy ręcznych już w środę