Królewski Ogród Światła

i

Autor: Joanna Apanasewicz flickr.com Królewski Ogród Światła

Królewski Ogród Światła 2021 - OTWARCIE SEZONU! Sprawdźcie, ile kosztują bilety

2021-10-08 9:30

Jak co roku Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie otwiera swój Królewski Ogród Światła! Piękne iluminacje na terenie całego ogrodu i zachwycające mappingi na fasadzie pałacu zapewnią wszystkim niezapomniane przeżycia. Z naszego artykułu dowiecie się, kiedy otwarcie i ile kosztują bilety.

Królewski Ogród Światła 2021 to kolejna okazja by zachwycić się przepięknymi iluminacjami i mappingiem na fasadzie pałacu. Warszawiacy i warszawianki od samego początku pokochali przedsięwzięcie i każdego roku licznie odwiedzają ogrody przed pałacem. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie za każdym razem stara się zaskoczyć wszystkich czymś nowym. Dzięki temu iluminacje co roku wprowadzają nas w zupełnie inny klimat. Co przygotowano tym razem? Będzie się można o tym przekonać podczas wielkiego otwarcia Królewskiego Ogrodu Światła 2021! W dalszej części artykułu poznacie datę wydarzenia i dowiecie się, ile kosztują bilety.

Figi: właściwości i wartości odżywcze

Data otwarcia Królewskiego Ogrodu Światła 2021

Królewski Ogród Światła zachwyca iluminacjami od jesieni do niemal końca zimy (27.02). Data rozpoczęcia sezonu 2021 to 9 października. Ogród otworzy się dla odwiedzających o godzinie 17:00.

Królewski Ogród Światła 2021 - BILETY

By na własne oczy zobaczyć iluminacje w Królewskim Ogrodzie Światła 2021, należy kupić bilet. Normalny kosztuje 40 zł, natomiast ulgowy - 10 zł. Bilety można kupić w kasie i biletomatach przed wejściem oraz online.

Królewski Ogród Światła 2021 - MAPPINGI

Z okazji otwarcia nowego sezonu, przygotowano dla widzów wyjątkowe mappingi w sobotę i niedzielę (9-10 października):

  • 18:00 - Gdzie jest Wydra
  • 18:30 - W Wilanowie król jest jeden
  • 19:00 - Powrót Króla
  • 19:30 - AD Solem
  • 20:30 - Mapping polarny

Więcej informacji o Królewskim Ogrodzie Światła 2021 znajdziecie na Facebooku oraz na stronie Muzeum.

Źródło: www.wilanow-palac.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Królewski Ogród Światła 2021 - OTWARCIE SEZONU! Sprawdźcie, ile kosztują bilety