Noc Księgarń 2021 w Warszawie - kiedy jest święto wszystkich moli książkowych?

Księgarnia
Autor: pixabay.com Księgarnia

Tej nocy wszystkie księgarnie w stolicy będą pękać w szwach! Noc Księgarń 2021 to jedno z najciekawszych wydarzeń literackich tego roku. W naszym artykule znajdziecie datę tegorocznej edycji święta czytelników i czytelniczek.

Noc Księgarń 2021 w Warszawie będzie okazją do odwiedzenia wielu wyjątkowych miejsc, spotkań z autorami i autorkami oraz, rzecz jasna, nabycia znakomitych książek. Wydarzenie organizowane w Stolicy i innych polskich miastach na stałe weszło do kalendarza wydarzeń literackich. Ogólnokrajowy festiwal organizowany jest od 2019 roku przez dystrybutora książek OSDW Azymut. W programie są spotkania autorskie, debaty, warsztaty, kiermasze czy koncerty, a do inicjatywy z każdym rokiem dołącza coraz więcej księgarń i wydawnictw. Udział w Nocy Księgarń 2021 zapowiedziało kilkadziesiąt księgarń z Warszawy. Sprawdźcie, dokąd i kiedy można się udać podczas święta moli książkowych.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Noc Księgarń 2021 w Warszawie - które księgarnie biorą udział?

Niemal 30 księgarni w Warszawie zgłosiło chęć udziału w Nocy Księgarń 2021. Lokalizacje wszystkich możecie sprawdzić na poniższej mapie.

Kiedy jest Noc Księgarń 2021?

W Noc Księgarń 2021 w Warszawskich księgarniach spotkamy ulubionych autorów i autorki oraz nabędziemy książki w atrakcyjnych cenach. Tegoroczną, trzecią już edycję, zaplanowano na 22 października. Wydarzenie rozpoczyna się po zmroku. Szczegółowy program pojawi się na stronie nocksiegarn.pl po 30 września.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Noc Księgarń 2021 w Warszawie - kiedy jest święto wszystkich moli książkowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany