Rozgrzewka

i

Autor: mat. prasowe

wydarzenia

Targi Książki i Mediów VIVELO 2024. #ŁączyNasKsiążka - ROZGRZEWKA w kawiarni CZYTELNIK

2024-04-11 15:42

Aby rozgrzać atmosferę przed Targami Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w maju, organizatorzy zaplanowali spotkanie w najbardziej kultowym miejscu lat 60. na mapie Warszawy w kawiarni CZYTELNIK.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie wokół książki "Najlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania" – pierwszego w Polsce poradnika o dojrzałej sztuce kochania! Napisany z myślą o osobach 55+, które chcą zrozumieć swoje ciało i potrzeby, i nie są gotowe, by rezygnować z tak ważnej części naszego życia, jakim jest seks.

Będzie to idealna okazja, aby rozgrzać się przed spotkaniami w strefach #Senior, #SpotkajAutora, #Psychologia podczas Targów Książki i Mediów VIVELO (16-19 maja 2024).

W spotkaniu wezmą udział: dziennikarka i felietonistka Agata Passent, psychoterapeutka Tatiana Mindewicz – Puacz, które będą rozmawiać o książce "Najlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania", autorstwa Olgi Żukowicz i Klaudii Latosik. Wspaniałe kobiety porozmawiają o odkrywaniu intymności, zmysłowości i cielesności osób dojrzałych.

Wydarzenia odbędzie się 13 kwietnia 2024 (sobota) o godz. 17 w kawiarni Czytelnik Nowe Wydanie - ul. Wiejska 12A, 00-490 Warszawa. Wstęp wolny! Każdy uczestnik otrzyma 4-dniowy bilet wstępu wolnego na Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w dniach 16-19 maja 2024.

Targi książki i mediów VIVELO 2024: Agata Passent Cały wywiad
Źródło: Targi Książki i Mediów VIVELO 2024. #ŁączyNasKsiążka - ROZGRZEWKA w kawiarni CZYTELNIK