Targówek: pojechali na randkę, zatrzymała ich policja! To, co robili w aucie przechodzi ludzkie pojęcie

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Targówek: pojechali na randkę, zatrzymała ich policja! To, co robili w aucie przechodzi ludzkie pojęcie

2021-11-19 12:28

Nietypowa randka na warszawskim Targówku. 18 listopada Straż Miejska zainteresowała się nieprawidłowo zaparkowanym autem. Okazało się, że w środku pojazdu znajduje się bardzo zajęta para zakochanych o czym świadczyły zaparowane szyby. Po otwarciu drzwi za kierownicą auta strażnicy ujrzeli młodą kobietę. Pasażerem był młody mężczyzna. Co para robiła w samochodzie?

Dwoje młodych ludzi wybrało się samochodem na randkę na Targówku. Ponieważ nieprawidłowo zaparkowali zainteresowali się nimi strażnicy miejscy. Na widok radiowozu z zaparkowanego auta wyrzucono słoik z narkotykami. Randka zakończyła się wizytą w komisariacie - czytamy na stronie Straży Miejskiej. 21 letnia kobieta była mieszkanką okolic Ostrowi Mazowieckiej, mężczyzna mieszkańcem Pragi-Północ. Zakochanych przewieziono do komisariatu przy ulicy Chodeckiej. Tam po przeprowadzonym teście ustalono, że... w słoiczku znajdował się mefedron o wadze 24,8 grama!

Randa zdecydowanie nie zakończyła się dla tej dwójki szczęśliwie. Obydwoje zostali zatrzymani przez policję, a sprawa będzie miała swój dalszy ciąg przed sądem.

Za co kochasz Polskę?
Źródło: Targówek: pojechali na randkę, zatrzymała ich policja! To, co robili w aucie przechodzi ludzkie pojęcie