CO BYŁO NA ANGIELSKIM?

Angielski matura 2024 - ARKUSZ CKE podstawa. ODPOWIEDZI, ZADANIA [NOWA, STARA FORMUŁA]

2024-05-09 15:33

Matura z angielskiego 2024 - ARKUSZE CKE przydadzą się tym, którzy chcą przeanalizować raz jeszcze zadania, a także posłużą nauczycielom, którzy chcą go rozwiązać z przyszłymi maturzystami na lekcji. Jak wyglądała matura z angielskiego 9 maja 2024? Nowa formuła czy stara była łatwiejsza? Przedostatnia część maturalnego maratonu wywoływała emocje już na kilka godzin przed rozpoczęciem. Dlatego też ważne będą gotowe odpowiedzi matury z angielskiego 2024. Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Angielski matura 2024 - ARKUSZ CKE [NOWA FORMUŁA]
  2. Angielski matura 2024 - ARKUSZ CKE [STARA FORMUŁA]
  3. Angielski matura 8 MAJA 2024 - ODPOWIEDZI

Angielski matura 2024 - ARKUSZ CKE podstawa. ODPOWIEDZI, ZADANIA i ROZWIĄZANIA interesują zarówno tegorocznych zdających, przyszłorocznych jak i nauczycieli, którzy z chęcią rozwiążą zadania z uczniami na lekcji. Jak wyglądała matura z angielskiego 2024? Zastanawiacie się czy matura z angielskiego 9.05.2024 była łatwiejsza niż ta w zeszłym roku? Jeśli tak to dobrze trafiliście, bo arkusze maturalne z angielskiego CKE podrzucimy na naszej stronie. Statystyki wyraźnie pokazują, że uczniowie nie mają problemów ze zdawalnością tego przedmiotu. Co więcej, znaczna część przystępujących do egzaminu dojrzałości decyduje się, by zdawać angielski na poziomie rozszerzonym. W tym roku chęć wyraziło ponad 183 tys. z 263 tys. absolwentów szkół średnich!

CKE Matura 2024 - TERMINY, DATY, GODZINY. Kiedy jest matura i o której godzinie?

Ci celebryci robią karierę, nawet bez matury! Będziesz w szoku, kto znalazł się na liście

Angielski matura 2024 - ARKUSZ CKE [NOWA FORMUŁA]

Matura 2024 z angielskiego nie należy do najtrudniejszych i uczniowie zawsze po języku polskim oraz matematyce cieszą się, że w końcu na chwilę odetchną. Aczkolwiek warto było na chwilę jeszcze się skoncentrować nawet, jeśli doskonale potraficie posługiwać się w tym języku. Jak wyglądała matura z angielskiego 9 maja 2024? W pierwszej części nowej formuły należy wykazać się umiejętnością czytania oraz słuchania ze zrozumieniem. W kolejnych częściach pisania, słownictwa i umiejętności odmieniania czasów. Za formę otwartą, czyli tekst do 130 wyrazów można było zgarnąć aż kilkanaście punktów. Arkusze CKE ujawnimy, gdy tylko otrzymamy je od instytucji!

Wiadomo, że na maturze z angielskiego 2024 był blog! Właśnie wróciłeś(-aś) z wycieczki, na którą postanowiłeś(-aś) wybrać się w pojedynkę - bez towarzystwa. We wpisie na swoim blogu

  • poinformuj, dokąd się wybrałeś(-aś) i wyjaśnij, dlaczego zdecydowałeś(-aś) się pojechać w pojedynkę.
  • zrelacjonuj nieoczekiwane spotkanie, które miało miejsce w trakcie wycieczki
  • opisz pamiątkę przywiezioną z wycieczki
  • doradź czytelnikom bloga, o czym muszą pamiętać, gdy wybierają się na wycieczkę w pojedynkę.

Napisz swoją wypowiedź w języku angielskim. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z czterech podpunktów, tak aby osoba nieznająca polecenia w języku polskim uzyskała wszystkie wskazane w nim informacje. Pamiętaj, że długość wypowiedzi powinna wynosić od 80 do 130 wyrazów (nie licząc wyrazów podanych na początku wypowiedzi). Oceniane są: umiejętność pełnego przekazania informacji (5 punktów), spójność i logika wypowiedzi (2 punkty), zakres środków językowych (3 punkty) oraz poprawność środków językowych (2 punkty)

Hi everyone!

I'm back from my trip. I went on it all by myself.

Angielski matura 2024 - ARKUSZ CKE [STARA FORMUŁA]

Jak wyglądał angielski matura 2024? Arkusz CKE w formule 2015 opublikujemy specjalnie dla Was popołudniu. Zdaje go znacznie mniej osób, ale i tak chcemy byście mogli go raz jeszcze przeanalizować!

Angielski matura 8 MAJA 2024 - ODPOWIEDZI

Odpowiedzi z angielskiego na maturze 2024 były oczywiste, czy jednak uczniowie musieli mocno wytężyć umysł? Klucz zostanie ujawniony wraz z wynikami egzaminów. Stanie się to w lipcu 2024. A do tego czasu musicie polegać na nauczycielach ze swojej szkoły, a także internetowych korepetytorach. Chętnie swoimi odpowiedziami dzielą się inni maturzyści, którzy doskonale znają język angielski. Podrzucimy najbardziej te przydatne!