Dawid Ozdoba nie żyje. Co się stało i czy znana jest przyczyna śmierci

i

Autor: Dawid Ozdoba / Instagram Dawid Ozdoba nie żyje. Co się stało i czy znana jest przyczyna śmierci

Dawid Ozdoba nie żyje. Co się stało i czy znana jest przyczyna śmierci?

2022-10-04 10:07

Dawid Ozdoba nie żyje - tragiczną wiadomość podała jego mama, prosząc jednocześnie o spokój, w trudnej dla rodziny sytuacji. Były partner Edyty Herbuś zmagał się z depresją, o czym otwarcie mówił.

Spis treści

  1. Dawid Ozdoba nie żyje - co się stało?
  2. Dawid Ozdoba - kim był?
  3. Dawid Ozdoba - przyczyna śmierci

Dawid Ozdoba nie żyje. Bardzo smutną wiadomość o śmierci 45-letniego tancerza, zawodnika MMA przekazała jego matka w mediach społecznościowych. Tragiczne wieści przekazali również jego bliscy dołączając do tego kondolencje. Wszyscy są zgodni. Dawid Ozdoba miał przed sobą całe życie.

Dawid Ozdoba nie żyje - co się stało?

Mama Dawida Ozdoby napisała  pod zdjęciem profilowym prywatnego profilu: - Dawida już nie ma z nami. Właśnie w ten sposób przekazała smutną wiadomość. Jednocześnie poprosiła, by nie komentować oraz nie zadawać pytań w związku z tragedią, jaką przeżywa ich cała rodzina. Sama wiadomość o śmierci Dawida Ozdoby pojawiła się po godzinie 22, 3 października. Pani Ewa Ozdoba oprócz samej informacji dodała również zdjęcie z czarną wstążką i opisem: Bardzo proszę o niekomentowanie tego, co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego taka jest moja prośba.

Pawelec reaguje na portret Pierwszej Zmiany narysowany przez słuchaczkę VOX FM

Dawid Ozdoba - kim był?

Dawid Ozdoba urodził się 3 lutego 1977 roku. Popularność zyskał za sprawą show Amazonki, ale niewątpliwie młodsze pokolenie zna go jako zawodnika MMA. Mierzył się z Robertem Burneiką na gali MMA Attack 3. Hitowa była również jego walka z Dawidem Ambroziakiem oraz z Markiem AdBusterem Hoffmanem, kolejno na Fame MMA 1 i Fame MMA 2. Dawid Ozdoba wszystkie trzy walki przegrał, w wyniku czego postanowił odpuścić sobie sporty walki. Najważniejszą walkę toczył jednak w ostatnich latach. W lutym 2022 na konferencji Prime Show MMA opowiedział, że zmaga się z depresją: Uciekłem od hejtu i ludzi. Teraz już wiem. To była straszna depresja i trauma. Różne rzeczy się wydarzyły, ale teraz wróciłem do ludzi.

Dawid Ozdoba - przyczyna śmierci

Przyczyna śmierci Dawida Ozdoby nie jest oficjalnie znana. Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie depresja doprowadziła do tej tragedii. Pamiętajcie, że jeśli potrzebujecie pomocy, to możecie z niej skorzystać bezpłatnie. 

Poza wykonaniem połączenia na numer 800 70 2222 można poprzez stronę internetową https://liniawsparcia.pl/ nawiązać czat lub wysłać e-mail do specjalisty. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212.

Wszystkie osoby, które potrzebują pomocy, rozmowy, porady, wsparcia psychologicznego lub rozmowy z psychiatrą. Ponad to pod numerem Centrum Wsparcia można umówić się na rozmowę z prawnikiem lub pracownikiem socjalnym, jeśli istnieje taka potrzeba.

Listen to "Aż 1,5 mln Polaków cierpi na depresję. Czy jako naród smutniejemy? [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.