Nowa funkcja na Tinderze. Idealna randka na wakacje!

i

Autor: Canva Nowa funkcja na Tinderze. Idealna randka na wakacje!

Nowa funkcja na Tinderze. IDEALNA RANDKA na wakacje!

2022-04-21 11:51

Tinder uruchamia nową funkcję. Popularna aplikacja randkowa połączy singli za pomocą jednej unikatowej opcji. Będzie to okazja na idealną randkę, gdzie pasja będzie mogła połączyć użytkowników. O co dokładnie chodzi? Jak będzie wyglądać takie spotkanie? Sprawdźcie w naszym artykule.

Idealna randka nie istnieje? Nic bardziej mylnego! W końcu wszystko zależy od tego, kto co lubi. Popularna aplikacja randkowa Tinder już w 2019 r. wpadła na genialny pomysł, aby połączyć za pomocą wspólnej pasji singli. Niestety, wszystko pokrzyżowała pandemia. Teraz, przyszłość będzie wyglądać inaczej, zwłaszcza, że zbliża się wiosna i lato. O czym dokładnie mowa? Twórcy Tindera postanowili umożliwić spotkanie się poszukujących miłości na festiwalach i koncertach. Nawiązali nawet współpracę m.in. z Sziget Festival, Hangout Music Fest, EDC Las Vegas czy Bonnaroo. Funkcja "Tryb Festiwalowy" jest od niedawna ponownie dostępna.

– Muzyka to uniwersalny język i największe zainteresowanie wśród członków Tindera na całym świecie. Tak wielu naszych członków jest podekscytowanych możliwością powrotu do wydarzeń osobiście. Chcieliśmy wykorzystać tę ekscytację i zaoferować im przewagę w poznawaniu kogoś nowego przed jednym z największych sezonów festiwalowych od lat – wyjaśnił w komunikacie prasowym Kyle Miller, wiceprezes Tindera ds. innowacji produktowych.

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez Tindera, ponad połowa singli uważa, że lubi poznawać nowych ludzi podczas wydarzeń muzycznych na żywo. Wielu deklaruje, że zawarli przyjaźnie po koncertach lub festiwalach.

Nowa funkcja na Tinderze. Jak działa?

Aby skorzystać z funkcji festiwalowej, użytkownicy randkowej aplikacji będą mogli wybrać festiwale lub koncerty, w których planują wziąć udział. Później bez problemu z parują się z innymi, którzy też mają zamiar się tam pojawić. To idealna opcja na pierwsze spotkanie. Tryb Festiwalowy obejmie ponad 20 największych festiwali muzycznych i jest dostępny dla osób nie tylko z Polski, ale z całego świata. To jednak nie wszystko. Jeżeli na liście nie będzie konkretnego muzycznego wydarzenia, na który wybiera się singiel, można skorzystać z opcji "Festival Goers". Tam pojawią się wszyscy fani koncertów i będzie można bez problemu umówić się na romantyczną randkę przy dźwiękach muzyki na żywo.

Krystian Ochman zaprasza do oglądania Eurowizji 2022

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!

Źródło: Wielkie zmiany na Tinderze! Pojawiła się opcja IDEALNEJ RANDKI na wakacje!