RAPORT Z ANTENY 22.02.2021: próbował uratować psa. Tragiczna historia Jana Lityńskiego. Trwają poszukiwania

2021-02-22 10:12 a.d.
Nie żyje Jan Lityński
Autor: Pixabay.com/Twitter.com

Nie żyje Jan Lityński. 75-letni polityk i legendarny opozycjonista utonął podczas spaceru nad Narwią, ratując swojego psa, pod którym załamał się lód na rzece. Policjanci nadal nie odnaleźli jego ciała. O tym i innych wydarzeniach w Polsce przeczytacie już teraz w tym artykule. Przedstawiamy RAPORT Z ANTENY 22.02.2021!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 22.02.2021 - roztopy w Polsce
  2. RAPORT Z ANTENY 22.02.2021 - jak wyglądał weekend na Krupówkach?

RAPORT Z ANTENY 22.02.2021: próbował uratować psa. Tragiczna historia Jana Lityńskiego. Przerwane wczoraj, wznowione dziś o poranku - trwają poszukiwania ciała Jana Lityńskiego. Były działacz Solidarności wczoraj popołudniu wpadł do Narwi próbując uratować psa. W poszukiwania zaangażowano policjantów, strażaków, a także Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie również tutaj. Jan Lityński był organizatorem i uczestnikiem studenckich wystąpień w marcu 68mego roku. Trafił za to do więzienia. Był również członkiem Komitetu Obrony Robotników, posłem i doradcą prezydenta Bronisława Komorowskiego. Miał 75ć lat.

RAPORT Z ANTENY 22.02.2021 - roztopy w Polsce

W Beskidach - roztopy, na nizinach w centrum i na zachodzie kraju drugi stopień zagrożenia hydrologicznego. Temperatury rosną, a wraz z nimi zagrożenie podtopieniami i powodzią. Także na Śląsku- przekroczone są stany ostrzegawcze.

RAPORT Z ANTENY 22.02.2021 - jak wyglądał weekend na Krupówkach?

I znów - bez maseczek i bez dystansu - tak turyści bawili się w ten weekend na Krupówkach. Według zakopiańskiej policji - było jednak spokojniej niż tydzień temu. Funkcjonariusze w ostatnich dwóch dniach interweniowali prawie dwieście razy. Również w pensjonatach i hotelach.

Chcecie więcej newsów? Sięgajcie po nie w specjalnym WIDEO i śledźcie raport z anteny codziennie od poniedziałku do piątku!

Raport z anteny 22.02, godz.10
Nasi Partnerzy polecają