Dachował w myjni

i

Autor: Twitter @SharifaJackson

Staranował szlaban i niemal DACHOWAŁ W MYJNI! 77-latek pomylił pedały

2023-01-05 14:28

Ta pomyłka mogła zakończyć się tragicznie! 77-letni kierowca zamiast hamulca nacisnął pedał gazu. Staranował szlaban i w myjni nieomal wylądował na dachu. To wideo podbija sieć! Na szczęście wyglądało groźniej niż się skończyło.

Pomylił pedały i niemal dachował wewnątrz myjni

77-letni kierowca srebrnej Toyoty Camry ten dzień zapamięta na długo. Choć pomylenie pedałów gazu i hamulca to bardzo powszechny błąd, to jednak w jego przypadku efekt wyglądał spektakularnie. Wypadek miał miejsce w amerykańskim hrabstwie Montgomery. Mężczyzna zamiast na hamulec nacisnął na pedał gazu, staranował szlaban i w myjni wylądował już na boku, nieomal dachując między szczotkami czyszczącymi. Mężczyzna był uwięziony w swoim aucie przez blisko 1,5 godziny i spowodował unieruchomienie myjni Wave Car Wash przynajmniej na kilka tygodni. A wszystko nagrała kamera monitoringu. Zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Masters tańczy NA STOKU najpopularniejszy taniec w Internecie! Zobacz jak mu poszło

Według doniesień stacji 6abc pechowy kierowca trafił do szpitala jedynie z kontuzją nogi. Z kolei auto nadaje się wyłącznie do kasacji, bo doznało poważnych uszkodzeń między innymi przez działania służb, które próbowały uwolnić z niego 77-latka.

Sonda
Pomyliłeś kiedyś pedały gazu i hamulca?
Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7