Strefa Kibica VOX FM 2022

i

Autor: VOX FM Kibicuj z nami Biało-Czerwonym i zgarniaj wyjątkowe gadżety!

Strefa Kibica VOX FM! Kiedy startuje i jakie gadżety mogą zgarnąć słuchacze?

2022-11-09 13:03

To będą pierwsze w historii turniej mistrzostw świata rozegrany jesienią. XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 to również pierwsza taka impreza na Bliskim Wschodzie. Po raz ostatni w turnieju zagrają tylko 32 drużyny, a wśród nich reprezentacja Polski. Radio VOX FM zaprasza swoich słuchaczy do wspólnego kibicowania!

Polacy na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022

Specjalne serwisy mundialowe, wyjątkowe rozmowy z ekspertami i kibicami, łączenia w programie z redakcją sportową, a przede wszystkim wspólne kibicowanie ze słuchaczami! Radio VOX FM ogłasza gotowość na Mundial w Katarze. Reprezentacja Polski na mistrzostwach świata będzie rywalizować w grupie C. Pierwszy mecz Biało-Czerwoni zgrają z Meksykiem 22 listopada (wtorek) o godz. 17:00. Kolejne spotkanie czeka naszych cztery dni później z Arabią Saudyjską o 14:00, a 30 listopada (środa) zmierzą się z Argentyną o 20:00. W tym ostatnim spotkaniu na boisku będziemy mieli szansę zobaczyć dwóch najlepszych piłkarzy Złotej Piłki 2021: Roberta Lewandowskiego i Leo Messiego.

CZYTAJ TAKŻE: Zima w Polsce 2022/2023 - TAKA pogoda zaskoczy wszystkich! To będzie zima stulecia?

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #6

Aby ułatwić wspólne kibicowanie przygotowaliśmy wyjątkowe gadżety, które oczywiście rozdamy słuchaczom, którzy chcą dołączyć do Strefy Kibica VOX FM. Znajdziecie w nich: flagę, szalik oraz kredkę do malowania flagi na policzku. By o nie zawalczyć wystarczy słuchać nas uważnie od poniedziałku (14 listopada). Szansa na zgarnięcie gadżetów macie kilka razy dziennie!

CZYTAJ TAKŻE: Jak prawidłowo wymienić opony w samochodzie? Wyjątkowy poradnik od Pierwszej Zmiany [WIDEO]

Nowości disco polo październik 2022