Targi Książki i Mediów Vivelo 2023 już w maju na PGE Narodowym!

i

Autor: Canva/Targi VIVELO Zdjęcie ilustracyjne

Wyjątkowa impreza dla miłośników książek i nie tylko! Już w maju w Warszawie na PGE Narodowym

2023-02-20 12:25

Tradycja zderzy się z nowoczesnością. To będzie pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Pod jednym dachem spotkają się wydawnictwa książkowe oraz wydawcy mediów internetowych jak i tradycyjnych. Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 już w maju na PGE Narodowym.

Targi Książki i Mediów Vivelo 2023 na PGE Narodowym

Warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania, prelekcje zarówno dla branży wydawniczej, jak i społeczności czytelników oraz booktokerów, niosących w świat wieści z rynku wydawniczego. Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 to miejsce, w którym tradycja i nowoczesność staną ramie w ramię. Bo tak naprawdę w XXI wieku czytelnik to zarówno ten, który w domowym zaciszu siada z papierową książką w ręce, jak i ten, który czyta je na swoim elektronicznym czytniku, by chwilę później recenzję opublikować na swoim TikToku.

'VOX: pączek za poprawną odpowiedź'

Dlatego też przestrzeń Targów Książki i Mediów VIVELO 2023 wypełniona będzie przez książki i media - w drukowanej odsłonie oraz w wersji cyfrowej, w tym online, audio, wideo i w innych formach zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-21 maja na PGE Narodowym.

W roku Wisławy Szymborskiej przyjrzymy się temu, co i jej było bliskie – kontrastom otaczającego nas świata, wszechobecnym paradoksom oraz ulotności chwili. Targi VIVELO będą taką „chwilą” w kalendarzu wydarzeń kulturalnych w Warszawie, oferując atrakcje wszystkim: najmłodszym i ich rodzicom, grupie young adult czy fanom innowacyjnego podejścia do kultury – mówi dyrektor generalna targów Irma Tomaszewska.