voxfm.pl  /  Programy  /  Pierwsza Zmiana
Pierwsza Zmiana

Pierwsza Zmiana

Zaczynamy punktualnie o 6 i budzimy do skutku, czyli do 9 :) Od poniedziałku do piątku oczekuje na Was mnóstwo atrakcji, nagród, dowcipów i oczywiście przebojów w rytmie hitów. W programie także przeglądy prasy, występy sceniczne i śpiewy chóralne. To po prostu trzeba usłyszeć! Piszcie do nas na adres pierwszazmiana@voxfm.pl

Norbert
, Ania i Konrad - Zapraszamy!


Podziel się ze znajomymi

Najnowsze

Plaża

Plaża

Dziś w Pierwszej zmianie zastanawialiśmy się co można, a czego nie można robić na plaży. Staraliśmy sięc czarować niskim głosem, sprawdziliśmy co napisał do nas pewien słuchacz i pozdrowiliśmy Dodę, która ma własne planetarium.

Czytaj całość skomentuj

Archiwum


Urlop

Dziś  w Pierwszej Zmianie pożegnanie Norberta, który jedzie na urlop i wraca w poniedziałek. Do tego krowi ewenement, plotki, specjalny wakacyjny test i kalendarium.

czytaj całość skomentuj

Halo?

Dziś w Pierwszej Zmianie Dzień Bez Telefonów Komórkowych. Wspomnieliśmy o Bitwie Pod Grunwaldem a także o działaniu czerwonej sukienki na kobiety i mężczyzn. Pojawiła się także opowieść: "Dramat Elwiry" - posłuchajcie :-)

czytaj całość skomentuj

Nowy tydzień

Dziś w Pierwszej Zmianie żegnaliśmy Argentynę. Budziliśmy z dedykacją dla zaspanej Marioli, goniliśmy premiera Tuska i opowiadaliśmy o tym co zrobiła Rihanna na koncercie. 

czytaj całość skomentuj

Piątek! :)

Dziś w Pierwszej Zmianie cieszyliśmy się z tego, że to już piątek. Jutro z niektórymi z Was spotkamy się w Operze Leśnej w Sopocie na Festiwalu Dobrej Zabawy :) Dziś Sopocka piosenka dla Was, specjalne działanie nosa, Edyta Górniak i jej była miłość a także nietypowy napad...

czytaj całość skomentuj

Bufet

Dziś w Pierwszej Zmianie całus od słuchaczki dla Konrada, jabłka, które działają na sex a także kobieta z największymi piersiami na świecie! Wspomnieliśmy także o kłótni Kaczyńskiego z Tuskiem. Tym razem poszło o sejmowe jedzenie.

czytaj całość skomentuj

Upał

Dziś w Pierwszej Zmianie szukaliśmy sposobów na upał. Podrzucaliście nam propozycje, doradził także Szalony Bober Justyn. Na pole pewnego rolnika spadło ufo, Angelina Jolie podobno robiła kiedyś złe rzeczy a 9 dzień sierpnia to pora na kalendarium ;)

czytaj całość skomentuj

HOT-DOG

Święto Hot-Doga! To dziś, 4 lipca! Przedstawiamy kalendarium, specjalną parówkową pastę, problemy Grażyny Szapołowskiej i piosenkę o piąteczku! :-)

czytaj całość skomentuj