voxfm.pl  /  Programy  /  Pierwsza Zmiana
Pierwsza Zmiana

Pierwsza Zmiana

Zaczynamy punktualnie o 6 i budzimy do skutku, czyli do 9 :) Od poniedziałku do piątku oczekuje na Was mnóstwo atrakcji, nagród, dowcipów i oczywiście przebojów w rytmie hitów. W programie także przeglądy prasy, występy sceniczne i śpiewy chóralne. To po prostu trzeba usłyszeć! Piszcie do nas na adres pierwszazmiana@voxfm.pl

Norbert
, Ania i Konrad - Zapraszamy!


Podziel się ze znajomymi

Najnowsze

Gdy rano wstaję...

Ćwiczenia zmniejszające pośladki, do tego szeroka odpowiedź na zaśpiew premiera Tuska "Hey Jude" i Szalony Bober Justyn w pełni formy!

Czytaj całość skomentuj

Archiwum


Kurczakowa Narzeczona

Piątkowo przed świątecznie Bober o Wielkanocy, pierwsza bitwa na pointy i... kurczakowa narzeczona, czyli wielkanocna piosenka :)

czytaj całość skomentuj

Człowiek z niczego

Czy Szalony Bober Justyn griluje? Posłuchajcie! Zapoznajcie się też z nowym zwiastunem filmowym Jana Hartmana i Joanny Senyszyn i sprawdźcie kalendarium :)

czytaj całość skomentuj

Pierwsza Eurozmiana

Sprawdziliśmy kalendarium, szalony Bober Justyn zabalował a my, czyli Pierwsza Zmiana będziemy kandydować do Europarlamentu! 

czytaj całość skomentuj

Pasztet

Szalony Bober Justyn zajął się śniegiem we Wrocławiu, my zaśpiewaliśmy świąteczne piosenki o pasztecie a piersi... przestały być modne :) 

czytaj całość skomentuj

Sposób na poniedziałek

Dziś Szalony Bober Justyn wspominał coś o grillu, Kalisz i Migalski wystąpili ze swoimi europarlamentarnymi spotami... i dorsz co to połknął coś nietypowego.

czytaj całość skomentuj

Piątek tek tek

Dziś konkurs na najlepszą piosenkę o piątku. Kto wygrał? Do tego nowe urządzenie zwane "orgazmotronem" i ząb... Lennona.

czytaj całość skomentuj

Kolejny koniec świata

Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty? Wiosenne porządki dziś w Pierwszej Zmianie, do tego Szalony Bober Justyn o Krzyżakach i kolejny... koniec świata.

czytaj całość skomentuj

Ile % dziś?

Spoty wyborcze do Europarlamentu coraz bardziej nas zaskakują... Negatywnie oczywiście. Szalony Bober Justyn odniósł się do wygranej 1000 w Rytmie Hitów a Konrad postanowił schudnąć biegając po schodach.

czytaj całość skomentuj

Schudnij od słońca!

Na Konradzie sprawdziliśmy, czy rzeczywiście jeśli ktoś rano wstaje i korzysta z promieni słonecznych, może schudnąć. Zaśpiewaliśmy piosenkę dla Adamka, który zamierza zostać europosłem i wspomnieliśmy o... mleku.

czytaj całość skomentuj