zgm gorzow

i

Autor: coola

Będzie więcej liczników przedpłatowych

2022-01-11 13:04

Będzie więcej liczników przedpłatowych w zasobach gorzowskiego ZGM.​ W ten sposób zarządca miejskich nieruchomości chce pozbyć się problemu jakim są lokatorzy nie płacący za media.

Wprowadzony dwa lata temu program instalowania liczników w niektórych miejskich nieruchomościach już zaczyna przynosić efekty. Na razie w liczniki wyposażono mieszkania socjalne na Lipowej, Kwiatowej Energetyków i przy Myśliborskiej.

Kilku miesięczna realizacja tego systemu już zaczyna nam się zwracać bo nie ponosimy absolutnie żadnych kosztów związanych z takim bieżącym korzystaniem z mediów przez tych mieszkańców, którzy do tej pory za te media absolutnie nie płacili. Mówi Paweł Nowacki dyrektor ZGM w Gorzowie.

I dlatego ZGM idzie za ciosem. W połowie stycznia ma zakończyć się kolejna duża inwestycja związana ze zmiana systemu wnoszenia opłat za podstawowe media. Tym razem za milion złotych ZGM zamontuje liczniki w budynku przy ulicy Złotego Smoka.

Quiz. Kultowe cytaty i sceny z "Dnia Świra". Ten film zna każdy Polak

Pytanie 1 z 15
"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham. Jak tkwią te ch**e w tych j***nych autach" - mówi Miauczyński, po czym rozsypuje na podłogę...
Proces w sprawie zabójstwa 18 latka
Źródło: Gorzów: Będzie więcej liczników przedpłatowych