gorzów fg parking 1

i

Autor: Mazinio Parking przy Filharmonii Gorzowiskiej.

Gorzów: Abonamenty i bilety. Płatna strefa na parkingu filharmonii

2021-07-27 20:35

Opłaty obowiązywać będą przy ul. Dziewięciu Muz już od 12 sierpnia. 200 abonamentów czeka na gorzowian, którzy chcą zostawiać auta na parkingu .

Poznańska firma przygotowuje dwupoziomowy parking. W dniach od 9 do 11 sierpnia będzie on zamknięty, bo zaplanowano ostatnie prace porządkowe. Godzina parkowania kosztować będzie 2,5 złotego. Dostępnych będzie 203 miejsca, bo następne 200 przeznaczono na abonamenty.

50 dla aut, które będą mogły stać przez całą dobę- to miesięczny koszt 90 złoty. Z kolei 150 miejsc przeznaczono dla chętnych, którzy będą mogli parkować w godzinach od 7 do 17. Taki abonament to 50 złotych. zainteresowani powinni skontaktować się z firmą Projekt Parking.

gorzów fg parking 2

i

Autor: Mazinio 200 miejsc wydzielono na abonamenty.

Z opłat zwolnieni będą melomani, którzy mają wykupione karnety na koncerty. Do nich wydane zostaną karty parkingowe uprawniające do bezpłatnego parkowania 30 minut przed wydarzeniem i 30 minut po.

Przypomnijmy - przez wiele lat parking filharmonii był darmowy. Roczny koszt utrzymania wynosił prawie 400 tysięcy złotych. Teraz nowy zarządca będzie się nim zajmował za 200 tysięcy złotych.

To w tym parku w wiosce olimpijskiej sportowcy się bawią i relaksują
Źródło: Gorzów: Abonamenty i bilety. Płatna strefa na parkingu filharmonii