Gorzów: Bez dodatkowych utrudnień w środowy poranek

2021-09-29 7:16 K.Bar
Gorzów: Poranek
Autor: kb W pobliżu skrzyżowania Chrobrego z Wybickiego wylewają już nawierzchnię.

Środowy poranek na gorzowskich ulicach bez większych incydentów i awarii. Wciąż jednak są prowadzone prace na wielu drogach, jak na Kasprzaka, Żwirowej, czy Chrobrego, więc przejazd przez miasto do najprzyjemniejszych nie należy.

Fragment między Zagłoby a Bazaltową na Żwirowej z tylko jednym pasem otwartym, należy o tym pamiętać. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym, chociaż zdarza jej się psuć. Możliwy objazd chociażby przez Kłodawę. Trwają też prace na Kasprzaka. Wymieniają tam nawierzchnię, też jest wahadłówka sterowana przez kierującego ruchem. Ostrzegam, jeżeli objeżdżacie przez Koniawską, nie będziecie jednak jedynymi, wielu kierowców wpada na ten pomysł i w godzinach szczytowych robią się tam zatory. Wciąż nieprzejezdne Okólna, Słoneczna i Długosza. Prace także dalej na Chrobrego. Ostatnio drogowcy wylewali tam asfalt przy skrzyżowaniu z Wybickiego, wróciły też światła i przejście dla pieszych przy fastfoodzie na Wybickiego. W październiku mogą się także pojawić utrudnienia na Trasie Nadwarciańskiej, do remontu wybrana została firma Eurovia, do tematu będziemy wracać.

Poważny wypadek miał wczoraj miejsce pod Gorzowem. Na przejeździe kolejowym w Motylewie auto zostało uderzone przez pociąg. Samochodem jechały trzy osoby, matka z dwójką dzieci. O szczegółach będziemy jeszcze informować.

Wypadek Motylewo
Autor: Materiały OSP Bogdaniec Zdjęcia pojazdu po zdarzeniu w Motylewie są przerażające.

Pogoda w Gorzowie dzisiaj podobna do wczorajszej. Jest mokro i szaro-buro, słońce zbyt chętnie nie będzie do nas wyglądać. Kropiło z samego rana, opady też będą popołudniu, więc wychodząc z domu zaopatrzcie się w coś z kapturem lub parasol. Temperatura nie jest najgorsza, już teraz 13 stopni na termometrach i wzrośnie w ciągu dnia do 16.

Quiz. Pogoda po angielsku

Pytanie 1 z 12
"Pogoda" to po angielsku...
Źródło: Gorzów: Bez dodatkowych utrudnień w środowy poranek
Nasi Partnerzy polecają