Gorzów: Charytatywna zumba dla Adasia Kosa

2021-08-27 15:38 sg
zumba gorzów
Autor: maxpixel.net W sobotę maraton zumby w Gorzowie.

W sobotę (28.08) w sali sportowej przy ul. Słowiańskiej odbędzie się maraton zumby fitness. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Adasia Kosa, który choruje na Zespół Crouzona.

Weź udział w maratonie zumby i pomóż Adasiowi. W sobotę (28.08) w hali sportowej przy ul. Słowiańskiej odbędzie się impreza charytatywna. Adaś Kos choruje na Zespół Crouzona i w ciągu 6 miesięcy musi mieć przeprowadzą operację powiększenia czaszki. Można ją wykonać w Stanach Zjednoczonych, ale jest ona kosztowana. Stąd pomysł na zorganizowania maratonu zumby fitness. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Adasia.

Robimy maraton zumby fitness z tego względu, że jest to bardzo fajne narzędzie jeżeli chodzi o połączenie czegoś przyjemnego z pożytecznym. Przygotowaliśmy całą masę atrakcji dla dzieci, cały ogródek dla dzieci z malowaniem buziek, watą cukrową, z dmuchańcami do skakania. Dla dorosłych różne pokazy tańca i przede wszystkim wielką licytację - mówi Krzysztof Kuca, organizator.

Gorzów: Adaś Kos
Autor: SG Adaś Kos potrzebuje waszej pomocy. Wpadajcie na maraton zumby.

W maratonie zumby udział może wziąć każdy. Wstęp na imprezę to minimum 10 złotych. Maraton zumby w sobotę o godz. 16 w hali OSiR-u przy Słowiańskiej. Adasia Kosa można wspomóc także wpłacając datek na siepomaga.pl.

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Źródło: Gorzów: Charytatywna zumba dla Adasia Kosa
Nasi Partnerzy polecają