Gorzów: krańcowa

i

Autor: google Street View Ul. Krańcowa w Gorzowie.

Gorzów: Pięcioro radnych złożyło się na remont ulic Chabrowej i Krańcowej

2021-05-27 16:44

Rajcy przekazali na przebudowę ulic pieniądze z tzw. budżetów radnych. Każdy gorzowski radny dysponuje środkami do 150 tys. zł. Urzędnicy magistratu zapewniają, że w tym roku remonty będą wykonane.

Chabrowa i Krańcowa do remontu w Gorzowie. Pieniądze na ten cel przeznaczyli gorzowscy radni Prawa i Sprawiedliwości i nienależący już do klubu Robert Anacki. ​Pięcioro rajców przekazało po 150 tys. zł. Taką kwotą dysponuje każdy gorzowski radny i może ją wydać na drobne inwestycje i inne działania, jak wsparcie klubów sportowych, stowarzyszeń. Radni PiS postanowili zadziałać zespołowo.

Wspólnie możemy zrobić wielką rzecz, wyremontować ulice, które co najmniej od 40 lat są niestety zniszczone, z dziurami. Samochody jeżdżą i uszkadzają felgi - mówi Alicja Burdzińska, radna Gorzowa.

Gorzów: chabrowa

i

Autor: google Street View ul. Chabrowa w Gorzowie.

Urzędnicy magistratu zapewniają, że inwestycje są teraz projektowane i w tym roku zostaną zrealizowane. Przypomnijmy- 150 tysięcy radni Gorzowa mają do dyspozycji od ubiegłego roku. Radna Szymotowicz swoją pulę przekaże na boisko dla futbolistów Grizlies, radny Sobolewski na kluby sportowe, radny Synowiec na drobne remonty na Piaskach i na Staszica. Na plac do ćwiczeń swoje środki przeznaczy radny Wilczewski. Patryk Broszko sfinansował m.in. plac zabaw przy Kwiatowej.

Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?
Źródło: Gorzów: Pięcioro radnych złożyło się na remont ulic Chabrowej i Krańcowej