Gorzów: nakrętki

i

Autor: Artur Konik z Pixabay Pielęgniarki czekają na wasze nakrętki.

Gorzów: Pielęgniarki zbierają nakrętki dla chorego Mikołaja. Dorzuć się i ty

2021-06-25 16:18

Chłopczyk urodził się z bardzo rzadką wadą genetyczną. Dziecko jest pod stałą opieką specjalistów. Gorzowskie pielęgniarki chcą pomóc jemu i jego rodzicom i organizują zbiórkę nakrętek. Chcą za to kupić specjalny wózek dla Mikołaja.

Masz zbędne nakrętki? Wspomóż półtorarocznego Mikołaja. W akcję może włączyć się każdy. Plastikowe nakrętki można przynosić do siedziby Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gorzowie. To niewiele, a pomoc małemu Mikołajowi i jego rodzinie jest potrzebna. Chłopiec urodził 1,5 miesiąca przed terminem. Okazało się, że ma niezwykle rzadkie schorzenie genetyczne. Nie wiadomo kiedy zacznie siadać i zrobi pierwszy krok. Dziecko jest pod stałą opieką wielu specjalistów, wymaga też rehabilitacji.

Zbieramy na wózek dla niego, więc wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w tę akcję, zachęcamy. Przyjmiemy każdą ilość nakrętek - mówi Marta Powchowicz z Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Gorzowie.

Jeżeli macie trochę nakrętek możecie je zanieść pielęgniarkom, a one przekażą je rodzinie Mikołaja. Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych mieści się na Górczynie przy ul. Obrońców Pokoju 60.

Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?
Źródło: Gorzów: Pielęgniarki zbierają nakrętki dla chorego Mikołaja. Dorzuć się i ty!