Gorzów: Po świętach trudniej będzie przejechać przez ul. Teatralną

2021-04-02 13:40 sg
Gorzów teatralna
Autor: mazinio Ul. Teatralna w Gorzowie. (fot. archiwum)

Utrudnienia związane są z budową Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu. Powstające obiekty będą podłączane do kanalizacji i sieci wodociągowej. Kierowcy mogą spodziewać się zwężeń na ulicy i ograniczenia prędkości do 30 km/h.

Uwaga kierowcy! Zaraz po świętach utrudnienia na Teatralnej w Gorzowie. We wtorek (6.04) rozpoczną się tam działania związane z budową Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu. Wykonawca zacznie prace przy przyłączach kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieci wodociągowej oraz instalacji hydrantowej.

Ulica nie zostanie zamknięta, ale w kilku miejscach pojawią się zwężenia jezdni. O zmianach informować będą znaki ostrzegawcze, prędkość ograniczona zostanie do 30 km/h. Czasowo ruch sterowany będzie ręcznie przez pracowników budowy. Prace na Teatralnej mają być prowadzone do 23 kwietnia. Później robotnicy przejdą na ulice Szpitalną i Warszawską. Utrudnienia w tym rejonie miasta potrwają do 10 maja.

Gorzów: CEZiB
Autor: SG Wykonawca będzie podłaczał budynki CEZiB do sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.

Przypomnijmy - cały kompleks ma być gotowy na 1 września 2022 roku, choć pracownie mają być otwarte jeszcze w tym roku. Przeniosą się do niego trzy szkoły zawodowe. Koszt inwestycji to ponad 100 mln zł.

Źródło: Gorzów: Po świętach trudniej będzie przejechać przez ul. Teatralną
Nasi Partnerzy polecają