Gorzów: Poniedziałkowy poranek na drogach

2021-09-20 7:23 K.Bar
Gorzów: Kombatantów
Autor: kb Kombatantów dla kierowców otwarta, piesi jeszcze nie wszędzie przejdą.

Jak to w poniedziałki o tej porze, ruch się wzmaga, trzeba się dobudzić po weekendzie i uważać na innych kierowców. Na razie na gorzowskich drogach mimo wszystko spokój.

Dużo remontów w Gorzowie. Pamiętajcie o pracach na Żwirowej między Kobaltową a Zagłoby. Wcześniej była tam awaria sygnalizacji świetlnej, wciąż mogą jednak występować utrudnienia. Przypomnieć warto o tym, co się dzieje w samym centrum. Wciąż rozkopana jest Chrobrego, w związku z tym trzeba skupić się na objazdach, nie wjedziecie także w Mieszka I od strony skrzyżowania Roosevelta, alei Andrzejewskiego i Kazimierza Wielkiego, tam już utrudnienia mniejsze, na obu jezdniach głównej trasy są dostępny obydwa pasy. Nie przejedziecie za to Słoneczną, Długosza i Okólną. Wszystko trzeba objeżdżać pozostałymi drogami na osiedlach. Z dobrych informacji, Kombatantów jest już przejezdna, wykonawca pracuje jednak jeszcze wykończeniowo nad chodnikami i zjazdami z drogi.

Pogoda dzisiaj w Gorzowie od rana tragiczna nie jest. Co najważniejsze dla dojeżdżających do pracy, nie pada. Jest jednak chłodno, warto wrzucić coś grubszego na siebie. Widać wpływy jesieni, która od środy przejmie stery nad pogodą już kompletnie. Dzisiaj w Gorzowie będzie w okolicach 15 stopni maksymalnie, ciśnienie powinno być w okolicach idealnego.

QUIZ. Tajemnice gwiazd polskiego sportu

Pytanie 1 z 10
Justyna Żyła jest spokrewniona z jednym ze skoczków narciarskich. Jest nim:
Justyna Żyła
Źródło: Gorzów: Poniedziałkowy poranek na drogach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany