chrobrego gorzów

i

Autor: kb

Gorzów: Poranek na drogach spokojny, pogoda ma się rozkręcić

2022-03-17 7:44

Ruch oczywiście jest spory, jak to przy porannych godzinach szczytu, ale dramatu na gorzowskich drogach też nie ma. Zawodzi na ten moment pogoda, ta jednak też ma się z godziny na godzinę rozkręcać.

Zderzyły się cztery auta i były utrudnienia wczoraj (16.03) w okolicach godziny 17. To akurat w Baczynie. Na miejscu sporo pracy miała policja i straż pożarna, ulica Gorzowska była przez jakiś czas przykorkowana. Powodem mini-karambolu najprawdopodobniej był nieudany wyjazd na wstecznym z parkingu.

Nie tylko Chrobrego z Jagiełły i Roosevelta. Utrudnienia szykują się też na Mościckiego. Już od poniedziałku (21.03) wejdą tam drogowcy zajmujący się budową wodociągu. Od środy (23.03) z kolei nie dojedziemy tamtędy do Wyczółkowskiego. Objazd będzie przez Kosynierów Gdyńskich i Matejki.

ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY | Viki Gabor zaśpiewała na żywo!

Już od najbliższego poniedziałku (21.03) będzie się działo na skrzyżowaniu Roosevelta, jak sami wiecie dosyć ruchliwej w ciągu porannych i popołudniowych godzin szczytu, z Mieszka I. W Roosevelta nie wyjedziecie z Kazimierza Wielkiego, w drugą mańkę już bez problemu. 

Dalej też wyjazdu nie będzie z Mieszka I. Pozmieniana będzie też organizacji ruchu na samej Roosevelta, będą objazdy. Spróbuję Wam to dzisiaj rozjaśnić. Szukajcie informacji na eska.pl/gorzow.

Zapowiadane zamknięcie skrzyżowania Chrobrego z Wybickiego i Jagiełły może nastąpić lada chwila, chodzi o konkretnie przyszły tydzień. I tutaj są też lepsze wieści, chociaż jeszcze będzie trzeba poczekać ma potwierdzenie ze strony wykonawcy, że drogowcy wcale nie zamkną go całkowicie. Więcej:

Od wczoraj nie za bardzo sprawdzają się poranne zapowiedzi synoptyków a propos słonecznego poranka. Niby mowa jest też w tych w prognozach, że później się przejaśni. Trzymam za słowo, bo nieco depresyjna jest teraz pogoda. Na termometrach już około 6 stopni, a ma na gorzowskich termometrach dobić dzisiaj nawet do 14.

QUIZ: Co oznaczają te symbole na metkach ubrań?

Pytanie 1 z 12
Jeżeli na metce znajduje się taki symbol, oznacza, że ubranie należy prać:
QUIZ - co oznaczają te symbole na metkach ubrań?
Źródło: Gorzów: Poranek na drogach spokojny, pogoda ma się rozkręcić