Gorzów: magistrat

i

Autor: SG

Gorzów: Praca szuka człowieka w… magistracie

2022-03-01 17:14

Wydział architektury i budownictwa gorzowskiego urzędu szuka pracowników, którzy będą przygotowywali dokumentację i procedury upoważniające do wydawania decyzji o budowach, czy rozbiórkach.

Gorzowski magistrat szuka ludzi do pracy. Wydział Architektury i Budownictwa potrzebuje trzech pracowników, którzy zajmować się będą m.in nadzorowaniem inwestycji. Kandydaci muszą znać prawo budowlane. Mile widziane jest również wykształcenie wyższe z zakresu: urbanistyki i architektury, gospodarki przestrzennej, ochrony środowiska, budownictwa, administracji publicznej, prawa i ekonomii.

Te oferty pracy dotyczą ważnych społecznie zadań: odpowiednia weryfikacja dokumentów i przygotowanie procedury upoważniającej do wydania decyzji o budowie czy rozbiórce. Ma znaczenie dla rozwoju miasta. Tego jak miasto się zmienia - mówi Wiesław Ciepiela rzecznik magistratu.

Na oferty urzędnicy czekają do 8 marca. Szczegóły dotyczące kompetencji i warunków zatrudnienia znajdują się w urzędowym Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Oferty Pracy.

Quiz geograficzny. Wielki test o wyspach. Bez mapy nie dasz rady!

Pytanie 1 z 15
Gotlandia należy do:
Źródło: Gorzów: Praca szuka człowieka w… magistracie