Stilon Gorzów

Autor: Stilon Gorzów Prosupport / Facebook.com Stilon Gorzów

Gorzów: Remis szczęścia nie daje

2020-12-07 11:40

Nikt w tym meczu bramki stracić nie chciał i nikt nie stracił​. Tylko, że Stilonowi takie rozwiązanie życia na wiosnę nie ułatwi. W ostatnim meczu w tym roku Stilon Gorzów zremisował bezbramkowo z Cariną Gubin.

Ostatni w tym roku mecz Stilonu Gorzów z Cariną Gubin mógł się podobać, bo obie strony miały sporo szans na zdobycia gola. W pierwszej połowie w 32 minucie niebiesko-biali nie wykorzystali okazji, w której sam na sam z bramkarzem był Łukasz Maliszewski.

Mówi Łukasz Maliszewski piłkarz Stilonu Gorzów:

W drugiej części gorzowianie też przeważali, ale pod koniec pojedynku blisko trafienia byli rywale. Mimo tego mecz zakończył się wynikiem 0:0. - Zabrakło nam przede wszystkim skuteczności - podsumował Krzysztof Kaczmarczyk, trener Stilonu Gorzów.

stilon gorzów

Autor: coola Piłkarze Stilonu Gorzów (fot. arch)
Mówi Krzysztof Kaczmarczyk trener Stilonu Gorzów:

Gubinianie kończą rundę jesienną w fotelu lidera, Stilon zajmuje piątą lokatę ze stratą 10 punktów do prowadzącego. Teraz, przed rundą wiosenną, czas na analizy i ewentualne roszady kadrowe.​ Do gry o punkty i o awans do III ligi Stilon wróci w połowie marca.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz