telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie wspierali Adę. Przejęła chamstwo od Bartka? Szokujące komentarze

2024-04-30 12:41

Przez ostatnie tygodnie widzowie mocno wspierali Adę, która w programie Hotel Paradise 8 związała się z Bartkiem. W sieci nie brakowało słów współczucia i sugestii, by dziewczyna zerwała z chłopakiem. Teraz znowu są razem. A komentarze Ady w Internecie zaskakują. Nauczyła się chamstwa od swojego partnera?

Hotel Paradise 8: Ada wróciła do Bartka

W ostatnim czasie w programie Hotel Paradise 8 nie brakuje emocji. Widzowie randkowego reality show przez długi czas oglądali na ekranie relację Bartka i Ady, która ich zdaniem była mocno toksyczna. Bartek w zły sposób odnosił się do Ady, grał jej na uczuciach i emocjach, a nawet doprowadzał do płaczu. Nic dziwnego, że wielu fanów Hotel Paradise 8 ucieszyło się, gdy dziewczyna podczas rajskiego rozdania wybrała Oskara. Jednak radość nie trwała długo. Bartek decyzją Jędrzeja pozostał bowiem w programie, a z tego odpadła Dominika. Jakby tego było mało - Ada stwierdziła, że jednak wróci do Bartka. Widzowie Hotel Paradise 8 nie mogą się nadziwić jej decyzji. W sieci nie brakuje słów krytyki. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, jak zostaną one skontrowane.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Ada chamsko odpisuje na komentarze

Widzowie Hotel Paradise 8 przez ostatnie tygodnie w komentarzach kierowali dla Ady liczne słowa wsparcia. Było im przykro, gdy dziewczyna płakała i mieli nadzieję, że jak najszybciej uda się jej uwolnić z relacji z Bartkiem. Ten w tym czasie nie raz prezentował różne przejawy chamstwa w sieci. W niemiły sposób odpowiadał na komentarze i często nie przyjmował do siebie uwag ze strony widzów. Teraz wiele wskazuje na to, że Ada z Hotel Paradise 8 postanowiła być taka sama. Pod ostatnim postem na profilu programu w bulwersujący sposób zaczęła odpisywać na komentarze. Choć niektóre z nich również nie są zbyt miłe, to chyba nikt nie spodziewał się po Adzie takich słów.

Zażenowana jestem ich decyzją i brakiem szacunku do siebie przez Adę... Bartek i tak się nie zmieni - napisała jedna z widzek.

Zawód: mama Największe osiągnięcie: urodzenie dziecka Proszę pilnować swojego doopska 👀 a mój szacunek do siebie zostawić mi 😜 - odpisała jej Ada.

" No ja bardzo się cieszę że bartek został " tak puknie Ade i znów zacznie suszyć łeb bo usiądzie obok jakiegoś typa 😂 - uważa jedna z komentujących.

Chyba dawno ktoś ciebie nie puknął, możesz to zmienić rozbiegając się w stronę ściany. Puknie mocno, przyda ci się. - skontrowała Ada.

Jędrek jest tak glupi jak jego partnerka Agnieszka masakra tak po następnych 2 lub 3 odcinkach będzie drama z Adą i dobrze - napisał jeden z widzów Hotel Paradise 8.

i dobrze, w końcu coś ciekawego się dzieje w twoim życiu. Co Ty zrobisz jak się hotel skończy i będziesz musiał czekać do września na dziewiątkę? 🙈 - odpisała Ada.

Chyba nikt nie spodziewał się takich słów ze strony Ady. Tym bardziej po tym, jak widzowie okazywali jej mnóstwo wsparcia. Czy po programie Hotel Paradise 8 nadal jest w relacji z Bartkiem? To powinno wyjaśnić się już niebawem, bo do finału coraz bliżej.