telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek nie ma hamulców już nawet do internautów. „Zamknij łeb pajacu”

2024-04-19 13:20

Bartek robi wszystko żeby widzowie nie polubili go nawet trochę? Takie można odnieść wrażenie oglądając go w Hotel Paradise 8 i obserwując, co robi w sieci. Do tej pory chamskie teksty z jego strony można było usłyszeć tylko w telewizji. Teraz postanowił odpowiadać nimi nawet obcym internautom. Przesadza?

Hotel Paradise 8: Bartek odpalił się w komentarzach

Czy właśnie oglądamy najbardziej toksyczną edycję programu Hotel Paradise? Takie wrażenie odnoszą niektórzy widzowie, którzy na bieżąco śledzą odcinki. Choć te na początku sezonu były stosunkowo nudne, ponieważ uczestnicy zachowywali się, jak na wycieczce szkolnej, to z czasem zaczęli się jednak odpalać. Niektórzy nawet aż za bardzo. Bartek z Hotel Paradise 8 zaczął bowiem przypominać widzom Rocha z poprzedniej edycji. A nawet niektórzy uznali, że jest gorszy od niego. Zdaniem widzów chłopak jest toksyczny, narcystyczny i bucowaty. A wszystko przez to, jak traktował dziewczyny, z którymi tworzył pary w Hotel Paradise 8. Najpierw widzowie burzyli się, że Bartek źle traktuje Luizę. Gdy ta odeszła chłopak związał się z Adą, której zdarzyło się nawet rozpłakać na ekranie. Bartek błyskawicznie stał się wrogiem nr 1 u widzów Hotel Paradise 8.

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Bartek w ostrych słowach do komentujących

Do tej pory Bartek był w sieci stosunkowo spokojny. Zdarzało mu się komentować negatywne opinie na swój temat, jednak robił to w sposób w miarę wyważony. Ostatnio chyba jednak coś w nim pękło. Po ostatnim odcinku Hotel Paradise 8 jeden z widzów negatywnie skomentował jego zachowanie. I chyba nie spodziewał się aż takiej reakcji ze strony Bartka.

Typowy Tołdi... Jak mu dali chłopa do pary to "jak tak można" "to nie jest normalne" ale mówi że jakby dali kobietę i by z nimi spała to wszystko byłoby ok i Adzie też by się podobało... No tak, tylko jej by musiało się podobać bo inaczej by powiedział aby się sp...dalala a on utworzy nową parę 🤣 - napisał jeden z komentujących.

zamknij łeb pajacu

zapros obcego typa do swojego lozka w ktorym spisz ze swoją dziewczyną kukoldzie - odpisał mu Bartek. 

No tak, czyli podwójne standardy xdd

Toksyk.Zawsze będziesz sam

- napisali inni widzowie programu Hotel Paradise 8.

Bartek przegiął? A może po prostu ma już dość krytyki na swój temat? Tego nie wiemy. Ale wiemy za to, że kolejne odcinki Hotel Paradise 8 możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze. A tam kolejne losy Bartka.