kłodawa pożar samochodu

i

Autor: OSP Kłodawa

Gorzów: Spokojny poranek drogach, tak ciepło dziś już nie będzie

2022-03-10 7:38

Bez większych incydentów na gorzowskich drogach o poranku. Pogoda zdaniem synoptyków ma się później rozkręcić, po 10 zza chmur wróci słońce. Wczoraj więcej pracy mieli za to strażacy - ochotnicy z Kłodawy.

Kłodawscy strażacy mieli wczoraj (09.03) sporo pracy. O godzinie 18 musieli jechać do pożaru traw na nieużytkach w Chwalęcicach. Przed 20 z kolei gasili pożar osobówki w samej Kłodawie.

Informacją dnia była jednak wczoraj ta podana przez gorzowski magistrat. Władze miasta podjęły decyzję o zamrożeniu części inwestycji, w tym drogowych. Zastój ma potrwać do czerwca, powstanie dzięki temu rezerwa budżetowa, która pokryje dotychczas rozpoczęte prace. Więcej:

Drogowcy zaczęli wylewać asfalt na fragmencie nowej nitki ulicy Spichrzowej. Na ten moment najintensywniejsze prace trwają na fragmencie od Hejmanowskiej do dworca Gorzów Wschód. Momentami wiąże się to z utrudnieniami i ruchem wahadłowych na skrzyżowaniu Spichrzowej z Hejmanowskiej.

Jeszcze jakiś czas poczekamy na zamknięcie skrzyżowania Chrobrego z Jagiełły i Wybickiego. Później tydzień/dwa na położenie torów i miejsce powinno być w pełni przejezdne. Przesunie się na pewno mocno przebudowa Drogi Krajowej nr 22 w Gorzowie. W tym momencie termin jest przesunięty na listopad.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.02.2022r.

Poranek w Gorzowie nie aż tak słoneczny, jak dotychczas to bywało w tym tygodniu. Spokojnie, po godzinie 10 ma się przejaśnić. Na termometrach gorzowskich 2-3 kreski powyżej zera, maksymalnie dzisiaj będzie 6.

Opadów wciąż brak. Uwaga, ważne info dla wyczulonych na wahania barometru, dzisiaj prawie 1035 hektopaskali przez cały dzień. To sporo ponad normę.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Liczymy sąsiadów największych państwa świata

Pytanie 1 z 20
Z iloma państwami graniczą Niemcy?
Źródło: Gorzów: Spokojny poranek na drogach, tak ciepło dziś już nie będzie