gorzów stłuczka

i

Autor: MK/Stoją ! Gorzów Efekt czwartkowej kolizji pod galerią na Manhattanie.

Gorzów: Szalone czwartkowe popołudnie na gorzowskich drogach

2022-02-04 7:51

Nie było gołoledzi, nie było ulewnych deszczów, śnieg także nie padał. Mimo tego służby we wczorajsze popołudnie jeździły między non-stop między kolizjami a potrąceniami.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce już na początku popołudniowych szczytu. Do wypadku doszło na trasie Gorzów - Kostrzyn, między Kamieniem Małym a Mościczkami. Zresztą nie jedyny w ostatnim czasie. Ranna została 60-letnia kobiet, którą do szpitala zabrało LPR. Droga przez jakiś czas była zablokowana.

W samym Gorzowie wcale nie działo się mniej. Do kolizji służby musiały jeździć pod galerię handlową na gorzowskim Manhattanie i tymczasowe skrzyżowanie przy jednostce straży pożarnej na Walczaka (drugiej tego dnia, w tym miejscu).

Popołudniu miejsce miały także dwa potrącenia. Najpierw kierowca wjechał w rowerzystę na zjeździe z ronda Górczyńskiego (warto podkreślić, rowerzysta jechał trasą rowerową). Później, w okolicach godziny 20, na Kosynierów Gdyńskich potrącony został pieszy.

W Gorzowie jest sporo remontów i utrudnień drogowych, to wie każdy poruszający się po drogach w naszym mieście. W najbliższym czasie może pojawić się więcej, bo zamknięte CAŁKOWICIE będzie skrzyżowanie Chrobrego - Jagiełły - Wybickiego. Kiedy? Konkretnego terminu jeszcze nie ma. Będą oczywiście wyznaczone objazdy.

Drogowcy będą musieli położyć tory tramwajowe. Zajmie to kilka do kilkunastu dni. Plus jest taki, że po zakończeniu tych prac skrzyżowanie będzie już całkowicie przejezdne.

Od poniedziałku (07.02) duże utrudnienia będą czekały kierowców próbujących dojechać do Kostrzyna drogą krajową nr 131. Przed mostem nad Wartą będzie puszczony ruch wahadłowy.

W godzinach 6-22 będzie kierujący ruchem, na pozostałą część doby władzę przejmie sygnalizacja świetlna. Wszystko w związku z budową mostu tymczasowego nad Wartą. Stary ma być wkrótce rozebrany, w jego miejsce będzie wybudowany nowy.

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Dzisiaj zdaniem synoptyków przez większość dnia słońca nie ma co się spodziewać. Przez dużą część dnia może nas męczyć mżawka. Po 22 popada mocniej. Temperatury, jak na tę porę roku, wysokie. Od 5 do 7 stopni w Gorzowie. Ciśnienie bez rewelacji - 1010 hektopaskali o poranku i będzie spadać.

Czy możesz mieć zespół lęku uogólnionego?

Pytanie 1 z 7
Jak często w ciągu ostatnich dwóch tygodni czułeś się zdenerwowany lub spięty?
Źródło: Gorzów: Szalone czwartkowe popołudnie na gorzowskich drogach