Gorzów: dobry wieczór

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

Gorzów: W czerwcu ze sceny na Starym Rynku popłynie Dobry wieczór

2022-02-08 16:18

Dobrze znany już mieszkańcom cykl weekendowych koncert zacznie się w tym roku 19 czerwca i potrwa do września. Organizatorzy zapowiadają, że będzie wiele ciekawych wydarzeń, a widowni zaprezentują się znani artyści.

Możecie już sobie rezerwować weekendowe wieczory na koncerty na Starym Rynku. 19 czerwca wystartuje tegoroczna edycja "Dobry Wieczór Gorzów", a w niej gwiazdy. ​Poprzedzi ją Nocny Szlak Kulturalny (18.06), a zakończy Nocny Szlak Kulinarny 10 września. Główny organizator, Miejskie Centrum Kultury zapewnia, że podobnie jak rok temu będzie zróżnicowany repertuar i nikt nie powinien się czuć rozczarowany doborem artystów.

Ofertę programową budujemy na podstawie tego co zostanie zaproponowane przez współpracujące z nami instytucje kultury. Będziemy czerpać z potencjału artystycznego i kulturalnego mieszkańców, stowarzyszeń, artystów. Nie zabraknie znanych nazwisk jak co roku - mówi Hanna Dębska, dyrektor MCK.

Gorzowskiej publiczności zaprezentuje się Lubuszanka Sara James, która zajęła drugie miejsce w konkursie Eurowizji Junior. Innych nazwisk organizatorzy nie chcą jeszcze podawać, bo negocjacje trwają. Cykl Dobry wieczór Gorzów zainaugurowano w 2020 roku.

Czy jesteś uzależniony od cukru?

Pytanie 1 z 11
Czy słodzisz kawę lub herbatę?
Źródło: Gorzów: W czerwcu ze sceny na Starym Rynku popłynie Dobry wieczór