Monika Brodka z albumem BRUT! Długo wyczekiwany krążek już jest

i

Autor: Materiały prasowe PIAS Monika Brodka w niedzielę w Gorzowie.

Gorzów: W niedzielę miej czas na koncert Moniki Brodki

2021-07-16 13:09

W amfiteatrze przed gorzowską publicznością wystąpi Monika Brodka. Artystka promować będzie swój najnowszy album „Brut”. Koncert zaplanowano na godzinę 20.30.

Monika Brodka w gorzowskim amfiteatrze. Trwa cykl Miej Czas na Koncerty. ​Tym razem gorzowskiej publiczności zaprezentuje się Monika Brodka. Koncert odbędzie się w niedzielę (18.07) o godzinie 20.30. Artystka zyskała uznanie zarówno wśród szerokiej publiczności, jaki i krytyków oraz dziennikarzy muzycznych. Jest sześciokrotną laureatką Fryderyków – najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce. Dużą rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie telewizyjnym Idol. Brodka ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i jedną płytę koncertową.

Niedzielny koncert jest biletowany. Bilety można kupić za pomocą serwisu abilet.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Drzymały. Z kartą dużej rodziny można zyskać 50 proc. zniżki. W ramach cyklu Miej Czas na Koncerty gorzowska publiczność zobaczy jeszcze Annę Marię Jopek, zespół Kult i Katarzynę Nosowską.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Źródło: Gorzów: W niedzielę miej czas na koncert Moniki Brodki