Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Zbyt wiele słońca nie ma co sie spodziewać.

Gorzów: W poniedziałek słońca niestety nie zobaczymy

2021-10-18 7:31

Poniedziałkowa pogoda będzie bliźniaczo podobna, do tego co mieliśmy pod koniec ubiegłego tygodnia. Słońca brak, a od rana popada. Nie było groźniejszych incydentów na gorzowskich drogach od rana, ale ruch oczywiście spory.

Zmiana w organizacji ruchu może za niedługo nastąpić na skrzyżowaniu Chrobrego i Wybickiego. Tam drogowcy wylali już warstwę ścieralną. Trzeba być czujnym, wszystko może zmienić się na dniach, ale będzie Was o tym na bieżąco informować. Wciąż nie pojeździcie za to przez Mieszka I.

Warto wspomnieć, że trochę się zmieniła organizacja ruchu na remontowanej ulicy Okólnej. Drogowcy postępują i z ronda Solidarności generalnie da się już tam wjechać i nawet dojechać do skrzyżowania z Bema. Prace przesunęły się teraz dalej. Inwestycja pochłonie jakieś 550 tysięcy złotych.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.10.2021

Pamiętajcie o remoncie fragmentu Żwirowej między Zagłoby a Bazaltową. Tylko jeden pas jest przejezdny. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Zamknięty jest również fragment Teatralnej pomiędzy Ogrodową a Szpitalną. To w związku z pracami nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej. Utrudniony przejazd także przez Kasprzaka. Ten remont można ominąć jadąc Koniawską.

W remoncie cały czas są też Słoneczna i Długosza. Za niedługo do tego zestawu dołączyć mogą Trasa Nadwarciańska, Olimpijska i Sikorskiego na wysokości ZUSu.

Będzie nam dzisiaj doskwierać brak słońca, ale nadrabia optymalne ciśnienie. Temperatury w ciągu dnia niewiele się zmienią. Teraz mamy na termometrach jakieś 9 stopni, a dobije popołudniu do maksymalnie 14. Trochę pokropi od rana, ale siąpić powinno przestać w okolicach 11. Na ten moment na szczęście bez incydentów drogowych.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Cudów się nie spodziewaj, od 8 pkt jesteś już kozakiem

Pytanie 1 z 10
Prezydentem Polski w momencie wybuchu II Wojny Światowej był:
Źródło: Gorzów: W poniedziałek słońca niestety nie zobaczymy