gorzów mali gorzowiacy 1

i

Autor: facebook.com/MaliGorzowiacy Ty też możesz się przyłączyć do zespołu.

Grasz na instrumentach? Wstąp do Małych Gorzowiaków!

2022-04-25 13:33

Chcesz występować na całym świecie? Zgłoś się do zespołu tańca, który poszukuje młodych i zdolnych do kapeli ludowej. To ciekawe wyzwanie, ale także możliwość zdobycia scenicznego doświadczenia.

Muzycy wraz z tancerzami będą jeździć na festiwale w kraju jak i za granicę. Prowadzący zespół zachęcają dzieci oraz młodzież, którzy grają na skrzypcach, kontrabasie, akordeonie czy klarnecie. Nie wszyscy wiedzą, że swoją karierę w "Małych Gorzowiakach" zaczynał sławny Adam Bałdych.

- Chętnie byśmy widzieli już osoby grające troszeczkę, które potrafią czytać nuty. Resztą to już my się zajmiemy, żeby przygotować przynajmniej jeden układać taneczny w postaci akompaniamentu dla najmłodszej grupy -  wyjaśnia Krzysztof Szupiluk, współprowadzący "Małych Gorzowiaków".

gorzów mali gorzowiacy 2

i

Autor: facebook.com/MaliGorzowiacy Zgłaszać mogą się chłopcy i dziewczęta.

W Gorzowie działają dwie szkoły muzyczne, więc chętni powinni się znaleźć. Młodzi ludzie będą mogli poznać kulturę ludową. Zainteresowani powinni odwiedzić po południu Młodzieżowy Dom Kultury, który mieści się na Zawarciu przy ul. Śląskiej 20.

Balkony z widokiem na... ścianę! Szczecińskie osiedle stało się sławne na całą Polskę

QUIZ: czy jesteś znawcą grillowania?

Pytanie 1 z 10
Za początek grillowania uznaje się się gwałtowny rozwój hodowli w USA. O jakie zwierzęta chodzi?
grill
Źródło: Grasz na instrumentach? Wstąp do Małych Gorzowiaków!