Policja szuka sprawcy napadu na sklep w Wawrowie. Znasz tego mężczyznę? [FILM]

2021-02-02 15:01 kły
gorzów żabka wawrów napad 1
Autor: materiały Lubuska Policja Oto mężczyzna, która napadł na sklep.

Kryminalni z Gorzowa pracują nad świeżą sprawą. W poniedziałkowy wieczór (1.02) doszło do rozboju w sklepie jednej ze znanych sieci spożywczych. Napastnik groził ostrym narzędziem, nikomu nic się nie stało.

Śledczy opublikowali nagranie z monitoringu i proszą świadków o zgłaszanie się. Zamaskowany mężczyzna zagroził sprzedawcy i zabrał pieniądze oraz różne produkty. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (1.02) około godz. 18 w Żabce w Wawrowie.

Mundurowi otrzymali informację, że do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna i groził pracownikom nożem. Zabrał kilkaset złotych, dwie butelki alkoholu i kilkadziesiąt paczek papierosów, i wyszedł.

Napad na sklep w podgorzowskim Wawrowie

Policjanci przystąpili do poszukiwań, użyli psów tropiących, ale sprawcy nie ujęli. Zabezpieczyli monitoring, na którym widać mężczyznę w masce, w charakterystycznej bluzie. Ktokolwiek rozpoznaje napastnika, proszony jest o kontakt z policją. Materiał został upubliczniony.

Każda informacja może być cenna, dzwonić trzeba pod numery telefonu 112 lub 47 79 12511.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Oddała oszustom 30 tyś. zł, które syn odkładał na mieszkanie

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?