gorzów ukraina Azorki 1

i

Autor: facebook.com/stowarzyszenieAzyl Bus był cały zapakowany psami.

Wspomóż ukraińskie psy, które trafiły do schroniska w Gorzowie

2022-03-16 15:44

Azorki na gorzowskim Zawarciu mają 29 nowych czworonogów. Dwie wolontariuszki i kierowca pojechali po nie na granicę z Ukrainą. To nie była łatwa podróż, ale na szczęście zakończyła się sukcesem. Teraz potrzebna jest pomoc.

Gorzowska, dzielna ekipa z trudnej wyprawy wróciła w piątek (11.04). Przed wyjazdem bus został zapakowany po brzegi karmą, kocami i akcesoriami dla zwierzaków. Wolontariuszki przejechały ponad 1700 kilometrów i zaliczyły trzy przejścia graniczne. Jak napisały na facebooku- odbijały się od muru zwanego biurokracją, do tego niejasne przepisy i chaos informacyjny. Uruchomiły wszelkie możliwe kontakty.

gorzów ukraina Azorki 2

i

Autor: facebook.com/stowarzyszenieAzyl Troje odważnych - Artur, Karolina i Rabia.

Akcja doszła do skutku na przejściu w Budomierzu. Ukrainki przywiozły psy spod Kijowa. Gorzowianki przekazały im zapasy, a zabrały czworonogi. Są one wystraszone wojną i wychudzone, ale w dobrym stanie. Teraz zajmuje się nimi weterynarz. Potem trafią do adopcji.

Każdy może wspomóc ukraińskie zwierzaki wpłacając datki na konto. Trwa także akcja " Pray for Ukraine". Na facebooku Azorków jest link do kupienia specjalnej żółto-niebieskiej obroży. Dochód trafi do gorzowskiego schroniska.

Ukraiński koziołek Saszka dostanie protezy na nogi

Quiz na psychikę! Jak bardzo odporny jesteś. Ten test "wjedzie Ci na banię"

Pytanie 1 z 9
Wierzysz w duchy?
Źródło: Wspomóż ukraińskie psy, które trafiły do schroniska w Gorzowie