Bogusia z Hotelu Paradise 3 jest Ślązaczką i pochodzi z Lublińca. Co jeszcze o niej wiemy? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, CHŁOPAK]

i

Autor: instagram/Bogusia Brzezińska Bogusia z Lublińca to jedna z uczestniczek Hotelu Paradise 3

Bogusia z Hotelu Paradise 3 jest Ślązaczką i pochodzi z Lublińca. Co jeszcze o niej wiemy? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, CHŁOPAK]

2021-02-22 15:25

Bogusia Brzezińska jest jedną z uczestników popularnego reality show "Hotel Paradise". Wystąpi w trzecim sezonie programu. Bogusia pochodzi z Lublińca na Śląsku. To artystyczna dusza z silnym charakterem. Co jeszcze wiemy o Bogusi? Ile lat ma Bogusia z Hotelu Paradise? Jaki typ urody mężczyzny najbardziej jej odpowiada? Czy Bogusia Brzezińska z Hotelu Paradise ma konto na Instagramie? Sprawdźcie odpowiedzi na te pytania na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Bogusia z Hotelu Paradise. Kim jest Bogusia Brzezińska? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, CHŁOPAK]
  2. Bogusia Brzezińska. Ile lat ma Bogusia z Hotelu Paradise?
  3. Bogusia z Hotelu Paradise. Chłopak
  4. Bogusia z Hotelu Paradise. Instagram

Bogusia z Hotelu Paradise. Kim jest Bogusia Brzezińska? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, CHŁOPAK]

Bogusia Brzezińska to jedna z uczestniczek trzeciej edycji programu Hotel Paradise. W programie inni uczestnicy nazywają ją "BiBi". Bogusia pochodzi z Lublińca i będzie szukała miłości swojego życia na rajskim Zanzibarze. Czy ma szansę, żeby znaleźć miłość i dotrzeć do wielkiego finału? Początki nie są dla niej łatwe. Ale jej silny charakter może sprawić, że zawalczy jeszcze o swoje miejsce w raju. W pierwszej fazie programu związała się z Simonem - Kalifornijczykiem z Cieszyna.

Bogusia Brzezińska. Ile lat ma Bogusia z Hotelu Paradise?

Bogusia Brzezińska ma 20 lat i pochodzi z Lublińca na Śląsku. Wychowała się w typowo śląskiej rodzinie, dzięki czemu Bogusia jest bardzo zaradna, obrotna i gospodarna. To ciekawe, bo jednocześnie jest artystyczną duszą, a jej wielką pasją jest śpiew oraz malowanie.

Bogusia prowadzi własny butik, w którym sprzedaje ubrania również przez siebie zaprojektowane. Jest pracowita i ambitna. Marzy o sławie. Kocha również sport. Na co dzień uprawia siatkówkę, uwielbia też tańczyć i grać w tenisa.

Bogusia z Hotelu Paradise. Chłopak

Jaki typ mężczyzny najbardziej pociąga Bogusię? Jej ideałem jest wysoki, wysportowany i wyrzeźbiony mężczyzna. Jednocześnie jej przyszły facet powinien mieć jakąś pasję, nie być lowelasem i plejbojem. W pierwszych dniach na Zanzibarze BiBi sparowała się z Simonem. Para dobrze się dogaduje, choć nie brakuje sytuacji kryzysowych.

Bogusia z Hotelu Paradise. Instagram

Bogusia Brzezińska z Hotelu Paradise posiada stosunkowo nowe konto na Instagramie. Prowadzi je pod nazwą @bogusia_brzezin_hotelparadise3. Na razie nie może się tam pochwalić zbyt dużą liczbą obserwujących, ale po emisji pierwszych odcinków trzeciego sezonu Hotelu Paradise na pewno się to zmieni.

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show
Sonda
Oglądasz Hotel Paradise?
Źródło: Bogusia z Hotelu Paradise jest Ślązaczką i pochodzi z Lublińca. Co jeszcze wiemy o BiBi? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, CHŁOPAK]