Chorzów: 15-letnia Samira odnaleziona. Jest cała i zdrowa. Przebywała w innym mieście

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Chorzów: 15-letnia Samira odnaleziona. Jest cała i zdrowa. "Przebywała w innym mieście"

2021-06-18 9:20

Odnaleziono 15-letnią Samirę z Chorzowa, która w środę wyszła w domu i nie nawiązała kontaktu z rodzicami. Dziewczyna jest cała i zdrowa – poinformowali PAP policjanci, którzy podziękowali mediom i internautom za pomoc u ustaleniu miejsca pobytu nastolatki.

15-latka 16 czerwca 2021 r. wyszła z domu, nie informując nikogo dokąd się udaje. Gdy nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi, zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia, chorzowscy policjanci wszczęli poszukiwania. W czwartek na stronie internetowej chorzowskiej policji pojawił się komunikat, który szybko został rozpowszechniony w mediach.

"Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Dzięki temu dziewczynka cała i zdrowa została odnaleziona. Wszystko się skończyło szczęśliwie" - powiedział PAP rzecznik chorzowskiej policji st. asp. Sebastian Imiołczyk.

Policja na razie nie ujawnia, gdzie dziewczyna przebywała od czasu zaginięcia, według nieoficjalnych informacji odnaleziono ją w jednym z ościennych miast.

Jak zaznaczają policjanci, bardzo pomocne okazały się przekazywane przez internautów sygnały i spostrzeżenia. "Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki" - dodał Imiołczyk.(PAP)

Strzelanina w Zabrzu
Źródło: Chorzów: 15-letnia Samira odnaleziona. Jest cała i zdrowa. "Przebywała w innym mieście"