Dominika została brutalnie pobita przez pseudokibica w Katowicach. Teraz walczy o życie w szpitalu. "Gdyby tylko była wtedy w innym miejscu"

2021-08-19 8:52 NAU
Dominika została brutalnie pobita przez pseudokibica w Katowicach. Teraz walczy o życie w szpitalu. Gdyby tylko była wtedy w innym miejscu
Autor: siepomaga.pl/twitter

Tym zdarzeniem przez kilka ostatnich tygodni żyło całe miasto. Brutalny napastnik pobił bezbronną Dominikę w samym sercu miasta. Agresywny pseudokibic GKS-u Katowice został już zatrzymany i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. To jednak nie zwróci zdrowia Dominiki, która doznała licznych obrażeń czaszki. Kobieta ma też uszkodzony kręgosłup oraz złamaną panewkę żuchwy. W sieci ruszyła zbiórka na leczenie kobiety.

Brutalny pseudokibic najpierw słownie zaczepiał Dominikę, a potem brutalnie ją pobił, uderzając ją z pięści w twarz. Kobieta straciła przytomność i trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami twarzy. Sprawca po prostu uciekł. Wszystko działo się na ulicy Mariackiej, czyli w samym sercu Katowic. Nagranie z całego zdarzenia pojawiło się w internecie i wywołało mnóstwo emocji - przede wszystkim wściekłość i oburzenie.

Sprawca przez kilka tygodni ukrywał się przed policją, ale w końcu został złapany, gdy chciał wyjechać za granicę. Brutalny pseudokibic został zatrzymany i usłyszał zarzut zabójstwo. Grozi mu długa odsiadka.

To niestety nie zwróci zdrowia Dominiki. Kobieta odniosła poważne obrażenia. Teraz jej mama założyła w internecie zbiórkę pieniędzy na leczenie córki.

- Gdyby tylko była wtedy w innym miejscu, gdyby nie zareagowała, a jedynie przeszła obok, być może nic by się jej nie stało... Dominika została pobita w centrum Katowic. Mężczyzna, który to zrobił, niedawno wyszedł z więzienia, po odbyciu 8-letniej kary za pobicie. Co gorsza, po całym zajściu po prostu odszedł i nie udzielił Dominice żadnej pomocy. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek tak bardzo bałam się o swoją córkę. Dziś jedyne pytanie, które krąży w mojej głowie, to czy Dominika jeszcze kiedyś wróci do stanu sprzed pobicia... - pisze mama Dominiki.

Dominika doznała licznych obrażeń czaszki. Ma uszkodzony kręgosłup, złamaną panewkę żuchwy oraz krwiaka, z którym nie wiadomo co będzie dalej.

- Wciąż leży w szpitalu, a ja czekam na chociaż jedną dobrą wiadomość, która sprawi, że naprawdę uwierzę w to, że będzie dobrze. Proszę, pomóż mi walczyć o córkę, pomóżcie walczyć o jej zdrowie! - apeluje mama pobitej kobiety.

W sumie na stronie zbiórki udało się już zebrać ponad 20 tysięcy złotych.

Afganistan pod rządami talibów. Jak wygląda sytuacja w kraju?
Źródło: Dominika została brutalnie pobita przez pseudokibica w Katowicach. Teraz walczy o życie w szpitalu. "Gdyby tylko była wtedy w innym miejscu"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany