FATALNE warunki na drogach w śląskiem. Jest mnóstwo wypadków i stłuczek. Utrudnienia na DTŚ i trasie S1

2021-04-08 7:55 NAU Przemysław Kopiejka
FATALNE warunki na drogach w śląskiem. Jest mnóstwo wypadków i stłuczek
Autor: Michał Michalis Tak o poranku wygląda sytuacja na trasie S1 w Dąbrowie Górniczej

W czwartek, 8 kwietnia mamy na Śląsku i w Zagłębiu prawdziwy atak zimy. Warunki na drogach są fatalne, dlatego dochodzi do wielu poważnych wypadków oraz kolizji. W tym momencie przez zdarzenia drogowego duże utrudnienia występują m.in. na trasie S1 w Dąbrowie Górniczej czy na Drogowej Trasie Średnicowej.

Mnóstwo stłuczek i kilka poważnych wypadków. Tak wygląda poranek na drogach Sląska. Przez Śląsk przeszła poranna śnieżyca a to pogorszyło warunku drogowe. W Bielsku-Białej na wzniesieniach kłopoty mają kierowcy pojazdów ciężarowych. Ślisko i niebezpiecznie również na głównych trasach regionu - na drodze 81 na wysokości Mikołowa czy DK 94 - wysokość SŁAWKOWA czy na Drogowej Trasie Średnicowej. Na tej ostatniej na wysokości MAZAKA w kierunku Katowic zderzyły się 3 samochody osobowe, 1 osoba jest poszkodowana.

Obecnie największe utrudnienia czekają kierowców na trasie S1 w Dąbrowie Górniczej. Po wypadku kilku samochodów jezdnia w kierunku Siewierza jest częściowo zamknięta.

Przedłużenie obostrzeń i powrót do szkół? Konferencja Adama Niedzielskiego
Źródło: FATALNE warunki na drogach w Śląskiem. Jest mnóstwo wypadków i stłuczek. Duże utrudnienia na DTŚ i zablokowana trasa S1
Nasi Partnerzy polecają