Gliwice: Brutalnie pobili młodego mężczyznę w centrum miasta. Szuka ich policja. Rozpoznajesz?

i

Autor: Śląska Policja

Gliwice: Brutalnie pobili młodego mężczyznę w centrum miasta. Szuka ich policja. Rozpoznajesz?

2021-11-09 9:45

Policjanci z Gliwic opublikowali zdjęcie z monitoringu, na których widać kilku mężczyzn podejrzewanych o pobicie młodego mężczyzny w centrum miasta. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców.

Brutalne pobicie młodego mężczyzny miało miejsce w ścisłym centrum Gliwic, w okolicy Rynku i ulicy Raciborskiej 6 października tego roku. Sprawców do tej pory wciąż nie udało się złapać. Dlatego policja postanowiła opublikować wizerunek podejrzanych mężczyzn zarejestrowany przez kamery monitoringu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców.

- Osoby posiadające informacje na temat tożsamości sprawców pobicia proszone są o kontakt z I komisariatem przy ulicy Kościelnej 2, tel. 47 8590100, bezpośrednio z prowadzącym postępowanie asp. szt. Grzegorzem Borawskim, tel. 47 8590122, e-mail [email protected] - apeluje policja, która zapewnia jednocześnie, że osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nie będą dopytywane czy w żaden sposób niepokojone. Każda informacja zostanie zweryfikowana.

Grób Izy z Pszczyny tonie w zniczach
Źródło: Gliwice: Brutalnie pobili młodego mężczyznę w centrum miasta. Szuka ich policja. Rozpoznajesz?