Katowice: Wandale zniszczyli myjnię samochodową. Szuka ich policja. Rozpoznajesz? [ZDJĘCIA]

2021-06-30 11:07

Policjanci z Katowic poszukują mężczyzn podejrzewanych o zniszczenie myjni samochodowej. Sprawcy mieli zalać wodą pulpity sterujące. Od tego zdarzenia minęło już kilka miesięcy. Śledczym nie udało się ustalić tożsamości mężczyzn, dlatego zwrócili się o pomoc do internautów.

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać mężczyzn podejrzewanych o zniszczenie myjni samochodowej przy ulicy Ossowskiego 5. Do zdarzenia doszło już dawno temu, bo 28 lutego 2021 r.

- Podejrzewane osoby na terenie myjni zniszczyły dwa pulpity sterujące wraz z wrzutnikami monet poprzez zalanie ich wodą. Wartość strat oszacowano na kwotę 1,4 tys. złotych - informuje policja i publikuje rysopis podejrzewanych mężczyzn oraz świadka całego zajścia.

Rysopis podejrzewanych:

Podejrzewany nr 1 (mężczyzna): włosy koloru ciemnego, krótko ścięte, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, spodnie koloru ciemnego, obuwie koloru ciemnego, nie posiada maseczki na twarzy;

Podejrzewany nr 2 (mężczyzna): na głowie założona czapka z daszkiem koloru ciemnego, ubrany w kurtkę koloru ciemnego - rozpięta, pod kurtką posiada ubrania koloru ciemnego z napisem koloru żółtego na wysokości klatki piersiowej, nie posiada maseczki na twarzy;

Podejrzewany nr 3 (mężczyzna): włosy krótkie koloru ciemnego, kurtka koloru szarego - rozpięta, na tyle kurtki widoczny symbol "4F" koloru białego, pod kurtką posiada ubrania koloru ciemnego z napisami koloru białego na wysokości klatki piersiowej, spodnie koloru ciemnego, obuwie koloru szarego, nie posiada maseczki na twarzy.

- Osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VII komisariatu pod nr telefonu 47 85 139 00, 47 85 139 20 - apelują policjanci z Katowic.

Potworny wypadek w Elżbietowie. Nie żyje 5 osób
Źródło: Katowice: Wandale zniszczyli myjnię samochodową. Szuka ich policja. Rozpoznajesz? [ZDJĘCIA]