Makabra w Bytomiu. Cztery osoby ranne po awanturze w jednym z domów. Nożownik dźgał wszystkich dookoła

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Makabra w Bytomiu. Cztery osoby ranne po awanturze w jednym z domów. Nożownik dźgał wszystkich dookoła

2021-05-27 11:45

Dramatyczne zdarzenie w Bytomiu. Cztery osoby zostały ranne, w tym dwie ciężko po ataku nożownika w jednym z domów wielorodzinnych w Bytomiu. Napastnik podczas nocnej libacji chwycił za ostre narzędzie i atakował wszystkich, których miał w zasięgu ręki.

Cztery osoby ranne, w tym dwie ciężko. To bilans wczorajszej imprezy w Bytomiu na Śląsku. W trakcie libacji w jednym z domów wielorodzinnych najprawdopodobniej doszło do awantury. Najciężej ranna 47-letnia kobieta trafiła w nocy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.

- Około 3 nad ranem do szpitala została przewieziona kobieta w średnim wieku z licznymi ranami kłutymi na całym ciele. Operacja chirurgiczna trwała kilka godzin. Kobieta została przewieziona na oddział intensywnej terapii. Jej stan określany jest jako ciężki - mówi nam Iwona Wronka, rzeczniczka Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Na razie niewiele wiadomo na temat napastnika. Funkcjonariusze ustalą, czy nożownik była na imprezie już wcześniej czy przyszedł tam z zewnątrz i wtedy zaatakował.

Raport z Anteny 27.05
Źródło: Makabra w Bytomiu. Cztery osoby ranne po awanturze w jednym z domów. Nożownik dźgał wszystkich dookoła