O krok od tragedii! Matka ocaliła siebie i dziecko dzięki błyskawicznej reakcji

i

Autor: screen Policja Śląska O krok od tragedii! Matka ocaliła siebie i dziecko dzięki błyskawicznej reakcji

O krok od tragedii! Matka ocaliła siebie i dziecko dzięki błyskawicznej reakcji [WIDEO]

2022-01-20 12:00

Szokujące sceny w Cieszynie w woj. śląskim. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej przez pasy rodzinie z dziećmi. Tylko dzięki refleksowi matki udało się uniknąć tragedii. Zobaczcie wideo.

Do zdarzenia doszło 2 stycznia br. na ul. Zamkowej w Cieszynie. Kierujący Audi nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej przez przejście dla pieszych rodzinie z dwójką dzieci. Tylko dzięki szybkie reakcji matki, która w porę złapała swoje dziecko i uciekła z "pasów" nikomu nic się nie stało. Nagranie z całego zdarzenia zostało nagrane przez innego kierowcę.

Jechał wprost na kobietę z dzieckiem! Groza w Cieszynie

W toku podjętych czynności wyjaśniających policjanci ustalili tożsamość sprawcy wykroczeń. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Cieszyna. Za popełnione wykroczenia tj. nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych, nałożono na niego również 10 punktów karnych - czytamy w komunikacie policji.

Okazało się, że to nie koniec "przygód" z policją 20-latka. Tuż po wyjściu z policyjnej jednostki został on zatrzymany przez inny patrol, który ujawnił przy nim marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pensje w sieciach handlowych 2022. Ile zarobić można w Lidlu, Biedronce, Netto?

Źródło: O krok od tragedii! Matka ocaliła siebie i dziecko dzięki błyskawicznej reakcji [WIDEO]