Remont ul. Jasińskiego i Słowackiego w Gliwicach

2021-04-08 20:07 JSK
Remont ul. Jasińskiego i Słowackiego w Gliwicach
Autor: ZDM Gliwice Remont ul. Jasińskiego i Słowackiego w Gliwicach

We wtorek 13 kwietnia rozpocznie się remont ulic: Jasińskiego i Słowackiego. Prace na obu ulicach powinny rozpocząć się o godz. 7.00. Kierowcy muszą zachować ostrożność i zwracać uwagę na oznakowanie tymczasowe.

Prace na ul. Jasińskiego będą realizowane w trzech etapach, na odcinku od ul. Kilińskiego do ul. Modelarzy. Na czas prac fragmenty tej ulicy zostaną wyłączone z ruchu. W pierwszym etapie wykonawca zajmie się odcinkiem od ul. Kilińskiego do ul. Rydygiera.  Zaplanowany objazd prowadził będzie ulicami: Modelarzy, Dzierżona do Kilińskiego. Remont tego odcinka ul. Jasińskiego zakończy się pod koniec II kwartału br.

Prace na ul. Słowackiego będą prowadzone na dwupasowym odcinku, na którym obowiązuje ruch jednokierunkowy. Remont będzie odbywał się na prawym pasie, przy prawostronnym zwężeniu jezdni. W związku z tym na odcinku od przystanku w rejonie ul. Zawiszy Czarnego do ul. Daszyńskiego zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu – ruch będzie odbywał się lewym pasem jezdni jednokierunkowej. Roboty drogowe potrwają około dwóch tygodni.

Źródło: UM Gliwice

W Zabrzu powstał ekomural pochłaniający smog
Źródło: Remont ul. Jasińskiego i Słowackiego w Gliwicach
Nasi Partnerzy polecają