Ruda Śląska: Na rondzie w lewo. To skrzyżowanie przerasta kierowców [WIDEO]

i

Autor: YouTube/Business Center Ruda ŚLąska Słynne rondo w Wirku sprawia spore problemy kierowcom

Ruda Śląska: Na rondzie w lewo. To skrzyżowanie przerasta kierowców [WIDEO]

2021-07-19 7:18

Zasady jazdy po rondzie wydają się dość jasne i oczywiste. Jednak nie dla kierowców z Rudy Śląskiej, którzy co rusz na skrzyżowanie zlokalizowane przy CH Plaza w dzielnicy WIrek wpadają jadąc pod prąd. Na szczęście w tym miejscu jest monitoring.

Słynne rondo znajdujące się niedaleko CH Plaza w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskiej nie wiedzieć czemu co rusz sprawia olbrzymie problemy kierowców, którzy wjeżdżają na nie... pod prąd. Kolejna tego typu sytuacja miała miejsce pod koniec zeszłego tygodnia, a całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu.

Kierowca bordowego opla chciał wjechać na rondo z lewego pasa. Jadąc pod prąd, zmusił prawidłowo jadący samochód do zatrzymania się na rondzie. Na szczęście do wypadku nie doszło i nikomu nic się nie stało, sytuacja była jednak potencjalnie bardzo groźna.

Jazda na rondzie w lewo to nic innego jak jazd pod prąd. A przypomnijmy, że za tego typu wykroczenie drogowe grozi nawet 500 złotych mandatu i 6 punktów karnych. Jeśli dodatkowo kierowca popełnia inne wykroczenia drogowe to ta kara może jeszcze wzrosnąć.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów
Źródło: Ruda Śląska: Na rondzie w lewo. To skrzyżowanie przerasta kierowców [WIDEO]